Pages

Tuesday, March 19, 2013

Samal ajal kui suurem osa tuttavatest veedavad oma vaheaja kusagil päikese all, siis Paula on viimased kolm päeva sisustanud pisut teistmoodi. Näiteks tegime Joosepiga korteris suurpuhastuse ja nüüd kõik särab ja läigib. Vahepeal otsustas Joosep poodi joosta, sõna otseses mõttes, sest ta tahtis minuga kihla vedada, kui kiiresti ta tagasi jõuaks. Mina käin poes tavaliselt 20 minutit kuni tund. Esimesel juhul siis, kui väljas on libe ja tegelikult on suhteliselt kiire. Tund aega siis, kui ma tahan kaneelirulle teha ja otsin pärmi või siis midagi muud väga ebaloogilise koha peal asuvat (toiduõli, söögisooda jne). Suvel käiksin ilmselt 15 minutit, kui vaja. Aga sellel õhtul oli tegemist üsna hilise õhtuga (pikad järjekorrad), pealegi oli õues meeletult libe. Mina oleks pakkunud 15 minutit at least, Joosep pakkus kümme ja lendas uksest sisse ajaga 9:46, misjärel langes põrandale maha ja ütles, et neli minutit sellest seisis ta kassajärjekorras ja vaatas, kuidas keegi oli ostnud kümme rätikut ning kuidas neid kõiki eraldi kilekottidesse topiti. Hashtag minu poiss-sõber :D

Pärast koristamist vaatasime filmi ja ma tegin õhtusöögi, mis pidi olema sinihallitusjuustuga broileripasta ning kaneelirullid, aga lõppkokkuvõttes oli lihtsalt sinihallitusjuustuga broileripasta, sest... Well, kaneelirullid polnud just kuigi söödavad (tahtsin Cinnabone teha..).

Peale selle olen veel keeleseadust lugenud ja Sakala korporatsiooni mälumängu jaoks vastuseid välja tuhninud. Korter näeb ilus välja ja varsti on Kambja. Pilte ei ole. Niu.

No comments: