Pages

Friday, March 8, 2013

Miss Warrior Scientist ehk siis Paula ja naistepäev


Täna tegi eesti keele õpetaja märkuse, et naistepäev on nõukogudeaegne püha ja keegi põhimõtteliselt ei tähistagi seda, lisades hetke pärast: "Aga Joosep tähistab!" seega käisin terve päeva tulbikimbuga koolis ringi ja kuigi need olid päeva lõpuks täitsa halvas seisus, ärkasid nad õhtuks ilusasti ellu ja elavad siiani. Mul on varsti lausa oma lilleaed korteris. Eelmisel nädalal ostsin endale ka mündi, seega on seal nii maitsetaimi kui ka muid ilukapsaid.

Õhtul tähistasime seda nõukogudeaegset püha veel Kapriisis, mis oli supermõnus. Pärast käisime oma lemmikus Coffee-Inis, mille me eile puhtjuhuslikult avastasime. Eile avati uus Kaubahall ja kuigi meil Joosepiga sellest õrnematki aimu polnud, (tõtt-öelda polnud me isegi sellega kursis, et seal remont on) kõndisime sinna justnimelt avamispäeval sisse ja leidsime eest uue Rimi, palju poode ja õnneks ka vana hea Coffee-Ini uue baristaga. Tegelikult sildi järgi küll vanem-baristaga, aga varem polnud me teda näinud, mis on üllatav, sest me oleme Coffee-Ini regulaarsed kliendid ja tihtipeale pole meil vaja tellimust öeldagi, sest kõik juba teavad, mida need pikk afro ja pisike blondiin tahavad. Igatahes tegi see vanem-barista ülihästi kondenspiimaga lattet (selline liigmagus kohv, mida pisike blondiin joob), mida ei juhtu kaugeltki mitte iga kord. Niisiis käisime seal täna veel üks kord ja õnneks oli seal ka peale avamispäeva sama barista.

Peale Joosepi tulbikimbu sain Renelt ülivinge Warrior Scientist naistepäevakaardi ja vanaemalt naisehakatiseks olemise puhul suure Mesikäpa šokolaadi, seega on minu nõukogudeaegne püha igati asja ette läinud.

Ja kuna varsti-varsti on taas käes aeg katseteks, promon siin oma imelist koolikest, kust ma juba imelised pool aastat veetnud olen ja kus ma hea meelega uusi imelisi härmakaid uuel aastal näha tahaks! 

No comments: