Pages

Saturday, February 9, 2013

winter wonderland


Olümpiaadide hea külg on, et saad ühe päeva kordamiseks vabaks, seega isegi kui sa kõigis ainetes maha oled jäänud, saad üheks päevaks aja maha võtta ja kõik natukenegi ebavajalikuna tunduvad tunnid puududa. Seda muidugi juhul, kui südametunnistus lubab ja mul viimaste olümpiaadide puhul väga enam ei luba, seega olen ikka pisteliselt tundidesse kohale ilmunud. Täna oli eesti keele õigekirjaolümpiaad, mis oli selles mõttes huvitav, et ma leidsin end ühtäkki üksi koos valvava õpetajaga ruumist istumast ja sõna ämblik mitmuse osastava üle mõtisklemas, mis oli küllaltki awkward, aga ma ei saanud ära ka minna, sest mul polnud oma lühijutule veel andekat pealkirja. Igatahes läks eesti keele olümpiaadil hästi ja olin Tartu II koht, seega on need stuudiumi nelja-viie vahel olevad ained natukene õigustatud, aga nädalavahetusel tuleb kõvasti õppida ja uuel nädalal tuleb endast 150% anda, kuidagi.

Millalgi see nädal räägiti meile täpsemalt suundadest ja suunaainetest, mis tekitas tunde, et kohevarsti läheb asi tsuti tõsisemaks ja tuleb päriselt midagi otsustada oma tuleviku osas, sest mingil määral on ikkagi tähtis, kas õpid järgmised kaks aastat puhast humanitaari, puhast sotsiaal-reaali või lähed üldse IB'sse õppima. Seega olen ma natuke neid valikaineid uurinud ja tegelikult on hea see, et valikaineid on seinast seina ja kuna neid peab olema 15, saad rahulikult hummiharidust mingil määral ka siis, kui loodus-reaali kasuks otsustad.

Balliärevust oli tunda terve reedene päev, kõik rääkisid vabadel hetkedel ballist, kleitidest, balligossipist ja paaridest, eriti nende 20 minuti jooksul, mil meile kooli aastapäeva puhul maalikunstist rääkima pidanud vilistlane hilines. Igatahes veetsin suurema osa ajast peale kooli juuksuris, kust tulles olin megahappy ja kiirustasin ruttu koju. Ball ise oli supervinge, korraldus oli täitsa hea ja kujundus ise oli ka ilus, peale selle, et kitsas koridor oli miskeid poppe puid täis topitud, seega tekkis koguaeg saali ja kohviku vahel suur tropp ja sisse pääses lubatust 45 minutit hiljem. Vaatamata sellele olid kõik väga ilusad ja toredad ja sai palju-palju tantsida (me tantsisime põhiliselt rumbat, aga paar valssi ja üks tša-tša sai ka tantsitud) ning kõikide jive'ide ja tangode ajal puhkasime kohvikus jalgu. Ise olime väga rahul, aga hommikul oli küll megaraske ärgata ja ma olin kindel, et mu emakeeleolümpiaad ebaõnnestub sajaga.


Ballipilte veel ei ole ja ilmselt nii pea ei saa ka, aga enne balli tegime Joosepiga ekstra blogi jaoks pilte (the joy of being a boyfriend of a daily blogger, eksole).

Arutlesime täna Joosepiga tulevase nädala üle ja ma ütlesin, et ma olen sellest perioodist nii väsinud ja üldse ei jõua enam.
Joosep *kelmika häälega*: Näe vaeva ja tee tööd, siis tuleb ka armastus!
Paula *peale mõttepausi*: Aga..
Joosep: You got pre-paid

10 comments:

Eneken said...

maunurr... pisikesed pre-paid rotid :) pidage siis kenasti perioodi lõpuni vastu ja ärge unustage, et ettemaksukaartidele tuleb vahepeal peale laadida ;)

Maria said...

Su kleit on imeilus...

aveliis said...

Kaunid inimesed ja tõsiselt tubli emakeeleolümpiaadi koha pealt! :)

Anonymous said...

Kust sa olümpiaaditulemused said juba? :)

Paula said...

Mommy, Maria ja Aveliis, aitäh teile! :)
Anon: Õpetaja saatis failiga, kui tahad, anna meiliaadress, saadan edasi sulle :)

Anonymous said...

ja need kõrvarõngad pole ka pahad, kleidist rääkimata.

Anonymous said...

mariahelenesaul@gmail.com, suursuur aitäh!!

Anonymous said...

Kas keegi saaks palun mulle ka tulemused saata? :)

Paula said...

Anna meiliaadress, saadan sullegi :)või kirjuta mulle paulajohanna@paulajohanna.com

Anonymous said...

retukas@msn.com Suurimad tänud sulle! :)