Pages

Thursday, February 14, 2013

sõbrapäevast


Hommikul astus Annabel oma punase kleidikesega klassi sisse ja kurtis, et ta tunneb ennast liiga punaselt ning märkas hetke pärast, et mul on sarnase lõikega peaaegu identset punast värvi kleit. Siis oli meil mõlemal kohe kergem olla ja ma ei tundnud ka ennast teiste roosamannas liialt punasena, olgugi et tegelikult olid päris paljud punases või roosas ning gümnaasiumis olime kõige enam roosat-punast kandev klass, mille eest saime ka auhinna. Sõbrapäev Härmas oli palju vingem kui Raatuses, kui nüüd päris aus olla. Kõik küpsetasid sõpadele muffineid ja kooke ja kaunistasid neid südamekeste ja nonparelllidega, nagu "Meeleheitel koduperenaistes", pisikesed jooksid näomaalingutega ringi ja aeg-ajalt sadas tundi sisse Amor-posti tooja, kes jaotas kirjad klassile laiali. Ma küll ei saanud oma pikka luuletust kätte, mille Joosep mulle ekstra kirjutas, aga võib-olla tuleb see näiteks homme kusagilt välja.

Ise küpsetasin eile ühe mustikakoogi ja kuigi ma ise oma küpsetusoskustega kuigi rahule ei jäänud, siis Joosep kiitis küll väga ja sõi pool kooki ära. Teise tunni lõpuks sain roosi, koka ja apelsinimahla, kuna Joosep ilmselgelt polnud kindel, kas ma olen päriselt mahlajoomisele üle läinud või mitte.

Õhtul käisime Joosepiga dinneril, tahtsime mitmendat korda Meat Marketisse jõuda, aga seal oli kõik reserveeritud, seega otsustasime Suudlevate Tundengite kasuks, mis on nagu traditsiooniks saanud juba, kui mingi tähtsam üritus on :D Igatahes oli väga tore ja pärast jalutasime suure ringiga koju tagasi.


Ja veel paar ballipilti

Head sõbrapäeva lõppu kõigile igatahes! :)

1 comment:

Lisete Reineberg said...

Sul on maailma ilusaim kleit ja üldse väga väga ilus oled! :D