Pages

Friday, February 15, 2013

minivaheaeg

Kolmas periood on tänase seisuga läbi ja mul on selle üle ülihea meel, olgugi et vaheajani on veel küllaltki palju aega ja hindeid pole ka veel kõiki käes. Mata kursusetöö läbisin 89,8% õigete vastustega, seega saan nüüd vastu panna kõigile neile "mul-jäi-pool-punkti-viiest-puudu" saatusega õpilastele ja öelda, et mul jäi 0,07 punkti puudu. Samas oli kõik tänu Paula kuulsatele hooletusvigadele, seega ei saa vist kedagi muud süüdistada peale iseenda.

Üldiselt olen viimased nädalad oma klassis suhteliselt pettunud olnud, kuna lärm tundides on lihtsalt masendav ja nõmedate naljade protsent kasvab iga päevaga. Õnneks paranes mu enesetunne ning hinnang klassi suhtes kohe peale seda, kui meie kooli sadas sisse mitu Treffneri neiut, kes lällasid üle terve garderoobi, peale mida tundus mulle, et Härma on ikka väga rahulik ja vaikne kool :))

Nädalavahetus möödub seekord Tallinnas oma pruunlasest emmega, kes küll tegelikult eriti ei pruunistu, aga kui pruunistuks, siis oleks ta praeguseks tänu Bahreini päikesele küll täitsa šokolaadipruun. No igatahes tuleb üks lebotamise nädalalõpp, kuhu juurde paraku kuulub ka Sophoklese "Kuningas Oidipus", mis ei tundu olevat üldse minu raamat. Pealegi tekib sellest nädalavahetusest kuni järgmise nädala lõpuni justkui pisike vaheaeg, kuna esmaspäeval on sünnipäev, mis tähendab, et päeva ei saa just kuigi pingeliselt võtta ning teisipäeval on Slash ja kolmapäeval on Slashist toibumine, sest see saab olema hüpersupermegavinge :) Noh, ja mis need neljapäev-reede siis ka ära ei ole...

Ja see minivaheaeg kulub täitsa ära, sest minust on saanud pisike kuri Paula, kes ma tegelikult üldse olla ei tahaks.

No comments: