Pages

Saturday, February 23, 2013

Far & Away


Eile kutsusin Annabeli üle mõne aja jälle kohvikusse. Meil on omamoodi kohvikutraditsioon, kus me jõuame rääkida asjadest, millest tunnis ei saa või siis vahetunnis ei jõua. Niisiis istusime paar tundi Werneris ja rääkisime kõigest ja kõigist. Samuti tegi kogu õhtu veel paremaks Bella soovitatud superhea kook.

Täna oli mul suuremat sorti plaan õppida, aga see lükkus kiiresti homse peale, kuna ma sain aru, et selle laupäeva võiks lihtsalt lebotamise peale kulutada ja koolistressist veits üle saada. Niisiis pärast jalutuskäiku kesklinna (ülimõnus päike oli) koos fotokaga ja pärast poeskäiku läksin Joosepi familyga Elistverre, kus viimati käisin äkki 7-8 aastat tagasi... Igatahes oli vahva, kuigi seda karu, kellega ma seal aastaid tagasi edasi-tagasi jooksin, tema ühel ja mina teisel pool aeda, ma paraku ei näinudki. Aga rebased-notsud-kitsed-põdrad-ilvesed nägime küll ära.


Pärast Elisveret käisime kinos "Visa hinge" uut osa vaatamas, mis oli täitsa hea, kuigi mingit erilist vaimustust ei tekitanud. Ja uus "Fast & Furious" tuleb, seega varsti on kindlasti põhjust uuesti kinno minna. Ja "Iron Man 3" tuleb ka. Ja päras käisime Joosepiga Vildes, mis oli ka väga mõnus.

Homme tuleb igatahes selle toreda laupäeva võrra rohkem õppida :)


Pealkiri: Slash & Myles Kennedy - Far & Away, mõnus õhtul bussiga koju sõitmise lugu ;)

2 comments:

Anonymous said...

Palun naudi seda, et sul on selline poiss. Austav, mõistev, tark, hooliv.. mis iganes. Palun naudi, ma näen mis sul praegu olemas on. NAUDI! :)

Paula said...

Ta on jah, supervinge, olen ise ka aru saanud :P