Pages

Monday, February 11, 2013

Cys+Asp

Täna oli eesti keele kursusetöö, millele ma õnneks ei pidanud nii palju rõhku panema ja tulin mõttele, et viisi võiks saada lihtsalt ainetesse üle kanda, näiteks kui prantsuse keeles on 6 viit, võiks saada näiteks 2 tükki matemaatikasse või keemiasse üle kanda ja seis oleks kohe palju rõõmsam. Igatahes oli pärast pikka koolipäeva ja igavat koori supermõnus tulla koju, kui armas Joosep oli vaba tunni ajal teinud üllatuse, mis sisaldas endas early dinnerit, kaarti, vastlakukleid (!!!) ja head muusikat. Ühesõnaga super-super-supervinge. Ja nüüd on kohe palju parem matemaatika kursusetööks kordama hakata.
Koolist veel nii palju, et keemias ehitasime polüpeptiide ja ma sain ühe sellisega lausa pildile :) Matemaatikas tegime kordamisülesandeid ja tekkis tunne, et me lihtsalt ei oska mitte midagi. See tähendab either megarasket arvestustööd, sest õpetaja sai kuriseks või siis megalihtsat, kuna tal tsuti kahju meist. Uurimustöödes kuulasime esitlusi ja prantsuse keeles õppisime mingi laheda uue teema.

Mina ja polüpeptiin :) :)

Ahjaa, veel üks vahemärkus: mu reisivad sõpad ja family hoiavad mu blogi statistikat riikide koha pealt mitmekülgsena ilmselgelt, näiteks viimase nädala statistika,


1 comment:

Eneken said...

Jaana, keela rõõmu! ;)