Pages

Saturday, February 2, 2013

5 küsimust, mida Paulalt MITTE küsida

1. Kuidas on võimalik, et su blogi aadressil pole .blogspoti?

Umbes 12. sünnipäevaks kinkisid mu onu ja mu emps mulle oma domeeninime, mis seisis tükk aega tühjana ja kuigi ma plaanisin sinna riputada suure internetipoe, kus kavatsesin oma tehtud ehteid müüma hakata, sai sellest paari aasta pärast hoopis minu blogi. Seega blogspoti blogi on lihtsalt sinna üles hostitud.

2. Miks sa Treffnerisse ei läinud?

Minu poolt kõige enam vihatud küsimus, millele ma tavaliselt isegi pikalt vastama ei hakka, sest ma ei taha kellegi tundeid Treffneri suhtes riivata, sest lõpuks on see ainult minu arvamus. Ma usun, et see on täitsa tore kool ja ma tean, et see on meeletult perfektne oma ülikooli õppejõududest õpetajatega ja kõige muu võimalikuga, aga olles õppinud 9 aastat Raatuses tean ma üsna hästi, et lõpuks pole vahet, kus sa õpid, sest kõik oleneb lihtsalt su enda panusest. Mind lihtsalt pole kunagi Treff köitnud ja somehow, ükskõik kui uskumatuna see suurele osale inimestest ei tundu, jättis Härma endast algusest peale palju parema mulje. Ja ma olen oma valikuga rohkem kui rahul. Pealegi küsiti Härma katsetel päriselt matemaatikat, mitte maailma kõige lihtsama ruutvõrrandi lahendamist :)

3. Kas sa ei tea, et Coca-Cola on väga kahjulik?

Röntgenkiirgus võib olla inimese organismile kahjulik. Mobiiltelefonid on inimesele kahjulikud. Koopiamasinad tekitavad osooni, mis on meile väga kahjulik. Graniit on radioaktiivne. Inimesed toodavad atrasiini, et tappa kahjureid ja samal ajal toodetakse nad letrosooli, et me atrasiinist vähki ei haigestuks :) Yet we use all of them =)

4. Kas sa vahest mõtled, et enamus asju maailmas ei ole õieti ning et sa tahaks pigem kodu minna ja niisama olla?

See lause ei peagi mitte midagi asjalikku tähendama, aga don't ever ask me that, sest ma pean vähemalt ühe vea, kui mitte kõik, ära parandama ja siis ma tundun hullult nosy, kuigi tegelikult ma olen lihtsalt grammar-nazi.

5. Mida sa teha tahaksid?

Ma olen maailma kõige otsustusvõimetum inimene, seega kui mulle väga lihtsana näiv küsimus esitada, satun ma paanikasse ja ei oska midagi vastata, sest ma kardan alati, et see mis ma vastan ei meeldi küsijale või siis mul lihtsalt ei tule ühtegi vastust pähe, vähe sellest, et ma nende vahel valida ei oskaks. Näiteks mu ema on juba harjunud, et kui ta küsib: "Mis sa süüa tahaksid?", siis saab ta sellise "päriselt ka, emps?" pilgu ja tal tuleb meelde, et ta tütar on otsustusvõimetu. Ka Joosep teab väga hästi, et ma ei suuda vastata küsimusele "Mida sa teha tahaksid?" ja saab vastuseks alati: "Heh, ma ei teagi... aga mida sina teha tahaksid?". Paraku on ta ära tabanud, et ma veeretan otsustamist tema kaela ja vastb kähku: "Mina küsisin enne!" Seega pole mul enam üldse võimalustki :((

2 comments:

Ann Buht said...

Peale Coca-Cola küsimuse vastust lugedes viskasin peaaegu pikali ja laulsin halleluuja! :D

Eneken said...

eee. aga kuidas viiepunktilise blogi kirjutamine õigustab viit blogivaba päeva?