Pages

Monday, January 7, 2013

Two Story Town

Esimene selle perioodi koolipäev algas keemiaga, mis on alati hea. Eesti keeles tuli juttu algustähest, mis on kohutav teema, nagu arvas ka minu eelmine eesti keele õpetaja Kaar. Prantsuse keel on mulle rohkem meeldima hakanud, aga paraku on mul seal viimasel ajal lihtsalt igav. Inglise keel oli nagu inglise keel ikka. Kehalises vastasin korvpalli ära ja keemia ülesannete lahendamises lahendasime Joosepiga kahepeale ära ühe ülesande, mille vastuseid ei olnud õiged - tavaline. Õnneks sain teada, et ei pea enam Viie Kooli Võistlusele minema, mis on mingil määral positiivne, aga keemia ülesannete lahendamise arvestuseks pean käima keemia piirkonnavoorul. 

Viimasel ajal olen veel oma saksa keele DSD ülesannete kallal pusinud ja kirjutanud valmis mitu lugejakirja ja pool kirjandit, aga nende grammatiline korrektsus on kindlasti allapoole arvestus, seega tuleb nendega veel vaeva näha. Kui ma tahan oma ajaloo arvestusega veel ka tegeleda, pean homme kõvasti ajalugu õppima. Õnneks saan homme kolmandaks tunniks minna tänu sellele, et ma viitsisin uurimustööde plakati kallal nokitseda. 

Teelill, in case absoluutselt pole aru saada :D

Avastasin täna, et fotograafiast kooli ajal ei saa suurt midagi välja tulla, sest selleks ajaks, kui ma koolist koju jõuan, on juba pime. Seega saate mu idüllilisest teeõhtust pildi. Ja kuna mu uurimustööde plakat on niikuinii rohkem infographicu tüüpi, siis panen selle ka siia, et te at least usuks, et ma päriselt midagi teen selle asemel, et korralikumalt blogida. Ilmselt kui lõpliku uurimustöö tegemiseks läheb, kaasan sellesse oma blogilugejad ka, promise :)


Käisin trennis ka, mis oli megaväsitav, aga vaatamata sellele mõnus. Nüüd ei jõua enam mitte midagi teha, seega vaatan igaesmaspäevased Meeleheitel koduperenaised ära ja lähen ära magama. Homme siiski kolmandaks tunniks, wii.

No comments: