Pages

Sunday, January 6, 2013

Temper Temper

Käisime Joosepiga kinos Jack Reacherit vaatamas. Ma ei teadnud sellest filmist enne vaatamist suurt midagi, aga see tundus olevat antud valikust kõige vaadatavam film. Mingil põhjusel (võib-olla mulle ainult tundub) on viimasel ajal kinos väga veider valik filme. Igatahes ei oodanud ma sellelt filmilt kuigi palju, sest tutvustus tundus kuidagi veider, aga tegelikult oli väga hea film. Ilma erilise love storyta, meie mõlema üllatuseks. Aga film ise oli väga hea ja Ekraanis oli üle pika aja täitsa vinge käia, vahest isegi vingem kui Cinamonis. Kuigi mõlemas kinos leidub aeg-ajalt mingeid tüüpe, kes otsustavad ika kümne minuti tagant enda Instagrami refreshida või siis üleüldse endast kaameraga pilte teha. Või siis satun mina alati kinno valel ajal.

Pilt eelmisest aastast :D by Mommy 

Bussiga koju sõites nägin räimeonu, kes oma sõbrale rääkis, et tema kass sööb ainult kala ja liha ning vorsti, milles ainult 30% liha on, ta üldse ei söögi. Pikema jutu peale kukkusid räimeonul räimed bussipõrandale ja siis ta seletas, et nüüd läksid räimedel küll uimeluud katki. Kui ta oma räimed kokku oli korjanud, muretses ta oma päikeseprillide pärast, sest need pidavat iseenesest heledaks minema, aga paraku ei lähe üldse. Ja ühel hetkel võttis ta päikeseprillid üldse peast, sest ei saanud enam aru, kas tegu Veeriku või Annelinnaga. Bussisõidud...

Kaubamaja teisel korrusel elab varblane, kellele otsustasime nimeks panna Vello. Vello siutsub armsalt ja elab suurema osa ajast Sportlandi eest posti otsas. Vahel sööstab ta posti otsast alal põrandale toitu otsima, seega jätsime talle pisikesi sepikutükikesi, sest ükski turvamees polnud varblase päästmisest huvitatud ja me ei mõelnud ka välja ühtegi head lahendust Vello vabastamiseks. Aga selgus, et nähtavasti peaks Vellol kaubamajas hea elu olema, sest seal on mõnus soe ning inimesed käivad teda imetlemas ja toitmas.

Homme saate üle pika aja jälle maailma kõige huvitavamaid koolipostitusi, jee. Hetkel joon teed, söön grillvõileibu ja kuulan Bon Jovid. Õnneks pole homme bioloogiat*, huh.

*Ärge SAAGE valesti aru, mul pole bioloogia vastu absoluutselt midagi... (Paula hiding hints in the text since 2009)

P.S. On see aastaaeg, kus Cocat tuleb osta selle pärast, et seal peal on maailma kõige armsamad jääkarud. Kuu aega tagasi oli see aastaaeg, kus tuli osta Cocat, sest iga 2-liitrise pudeli pealt tehti annetus Tallinna Lastehaiglale.

Ja homme lähen trenniiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 comments:

Anonymous said...

see on vägavägaväga tore, et sa nüüd iga päev kirjutad :)

Paula said...

huh, nii hea, et keegi happy on :D

Eneken said...

Keegi on veel häppi... aga lastehaiglale olnuks küll lihtsamaid viise annetusi teha :P Londonikallid!

Paula said...

Ma tean, aga see on kättevõtmise asi ja seni saab ju Cocat osta :P
Tartukallid :)