Pages

Friday, January 11, 2013

beetles

 WII!

Sain oma pärlipunumisega ühele poole varem, kui arvatagi oleksin julgenud. Õnneks. Ma kartsin, et mul võtab see nädalaid või lausa kuid enne, kui selle juurde jõuan. 2013 tundub nagu minu aasta. Isegi bioloogia olümpiaadiks kordamise tundi jõudsin täna ja mul peaaegu nagu oleks päriselt motivatsiooni ja tahtmist kolmapäevaseks tunniks see materjal läbi vaadata, mida ta soovitas. Paralleelselt tegelen veel Eesti kesk- ning varauusajaga, seega igav mul küll ei hakka. Ilmselt on see ka põhjus, miks ma selle käevõru nii ruttu valmis sain - see oli selline mõnus nobrainer vahelduseks. Käevõru tegemise kõrvale vaatasin kolm ja pool tundi TEDi videosid täiesti seinast seina teemadel ja tunnen end nüüd palju targemana. Või siis saan paremini aru, kui vähe ma asjadest tean.

Mul tegelikult on 5 sõrme, mitte 3,5. 

Vahepeal olen suutnud oma keskmise hinde uuesti 4,8 peale kerida ja see on mingil määral omamoodi motivatsioon, et seda seal hoida. Kaasa aitas tänasest üllatustunnikontrolliga matemaatikast puudumine, kuigi sadly oleks see vist olnud seekord (ja ka ainus kord) kerge viis, mitte tugev kolm.

Aga mis seal enam. Tänane päev möödus ühtlasi väga eduka keemia kordamise sessiooniga, seega teil pole aimugi, kuidas ma homset keemiaolümpiaadi ootan. Sarcasm.

Anywho, ma tahaks öelda, et järgmise 2-3 nädala teemad Paula blogis on bioloogia, bioloogia, ajalugu, bioloogia, "Dear John", pärlid, matemaatika, bioloogia ja.. kui hästi läheb, siis midagi muud ka. Bioloogia. Vaatasin oma koolivooru tulemused ka üle ja olen päris uhke, et ma peale seedeelundkonna segamini ajamise midagi muud väga lolli sinna ei kirjutanud.

P.S. Mu blogilugejate arv on sellest ajast peale, kui ma iga päev blogima hakkasin, kasvanud umbes 2 korda suuremaks ja see kasvab endiselt, seega saab mu blogi hetkel päevas keskmiselt 500 klikki. Seda on päris palju. Ja see on natuke creepy. Aga MIS SEAL IKKA, ma ei lase end sellest üldse heidutada. Ja ma postitaks oma postitused hulga varem, aga ma ei suuda kunagi ühtegi pealkirja välja mõelda...

:)

2 comments:

Eneken said...

Nurrvärk... mulle kuluks uus must ära... Head keemiarotti!

Anonymous said...

Käevõru on väga-väga ilus :)