Pages

Sunday, December 9, 2012

“Life can only be understood backwards; but it must be lived forwards.” S. Kierkegaard


Käisime eile Joosepi familyga kelgutamas-suusatamas. Teistel oli väga lõbus tõukerattasarnase asjaga mäest alla lasta ja poole tee peal pikali käia (Joosep jõudis isegi hüpekate ja flippideni) ja mina rohkem lõbustasin ennast mäel istumise ja jälgimisega ning vahel lasime Joosepiga koos mäest alla (jah, me isegi mahtusime ühe kelgu peale, kuigi see kiskus lõpuks väga metsa ja kõik lõppes lumega saapasääres). Igatahes oli superlõbus ja tagasi jõudes tegi Joosepi emme pannkooke, niisiis oli kõik väga vinge.


Õhtul käisime veel Joosepiga poes, sest Coca oli otsas ja vaatasime poolteist osa "Star Wars'i", kusjuures meil on veel 2 ja pool osa vaatamata. Muuseas demonstreeris Joosep mulle säraküünlaid, mida ma kusjuures esimest korda elus nägin ja millest ma meeletult vaimustuses olin. 


Hommikul kell üheksa käisin Karu pargis Teelele modelliks, seetõttu on piltidel kerge padi ka. Kell 11 oli matemaatika talvine lahtine võistlus, kus loodetavasti läks enam-vähem hästi. Kella kahe paiku nägin Karu pargis klassi jõulupeofilmi filmimist ehk siis "Lumivalgekese" valmimist. Eva oli ikka veel unine ja ütles, et nad tulid Pöial-Liisit filmima, aga mis seal siis ikka... Peale seda, kui Joosep oma 20-punktise võiduga mängult naases, käisime Metros ja arutasime mataülesanded läbi. Siis tulin koju ja õppisin. 


Kolmapäeval vastame kehalises akrobaatika kava ja tasub mainida, et nende kolme (?) nädala jooksul sain ma selgeks tagurpidi tireli. Esialgu õpetas seda mulle tüdrukute kehaliseõpeta, siis poiste kehaliseõpetaja ja siis Joosep. Ja juba teist nädalat on suure toa põrandal suur madrats, mille peal Paula õhtuti tagurpidi tireleid teeb :D

No comments: