Pages

Wednesday, December 5, 2012

holidays are coming


Pühapäeval oli meil neidudekooriga esinemine, kuhu kohale jõudmine oli paras õnnetus, sest ma suutsin kahest bussist maha jääda. Seega seisin Pauluse kiriku juures ja üritasin aru saada, kuidas sinna kohale jõuda (Peetri kirkusse). Kogu see arusaamine jõudis Anna Marinini, kes ütles, et see on Jaani kirikus. See tegi olukorra palju paremaks, sest minuti pealt jõudsin Jaani kiriku ukse ette proovi alguseks. Küll aga selgus, et Jaani kiriku uksed on lukus ja proov toimub siiski Peetri kirikus. Lõpuks jõudsime täpselt lavale mineku ajaks Paula isaga (teise Paula) kirikusse ja keegi ei saanud arugi =) Igatahes oli see väistav :D

Peale proovi oli meil hunnik vaba aega, seega läksime tulevase Eesti presidendi ja tulevase maailmakuulsa moedisaineriga Metrosse sööma ja peale seda otsustasime Werneris tassi teed juua. Werneris arenesid meie jututeemad kuni abieluni välja ja selleks ajaks, kui me lauast püsti tõusime ja Cassy oma jutu väga selgekõlaliset lõpetas, lausega: "18-aastaselt ma päris kindlasti abielluda ei tahaks, see on ikka selline commitment ja.. mkmm!" misjärel kõik inimesed meid vaatasid ja muigasid. Aga mis seal ikka... Minust ei saa ei presidenti ega moedisainerit, seega ei tasuks vist selle pärast hetkel küll muretseda :)


Esineminest endast ei oska suurt midagi rääkida peale selle, et kui ma olin enam-vähem endale sisendanud, et mu muusikaajalooõpetaja, kes seda üritust teadvustas, ei tunne mind ära, kukkusid mul kaante vahelt kõik noodid välja ja ta heitis mulle sellise: "Oh, sa oled ju alati Nümfide koori ja Carmeni avamängu segamini ajanud, mis sust ikka loota!" pilgu.

Muidu läheb mul hästi, matemaatikaõpetaja lootus minusse on peaaegu taastunud ja üritan seda veidi päästa ka pühapäevase talvise matemaatika lahtise võistlusega. Inglise keele olen juba põhimõtteliselt päästnud, mis on väga rõõmustav ja nüüd tuleb hoolt kanda veel ajaloo eest. Füüsikas on üsna safe, kui me just viimastel tundidel veel mõnda kontrolltööd ei tee ning kirjanduses peaks kõik hästi minema, kui ma "Siddharta" korralikult läbi loen, mis idee poolest ei muudaks enam midagi, aga eks see keskmine hinne ole viimasel ajal tähtsam, kui su nimi või miski muu isikutunnistus. Just kidding.


Vahepeal märgiks, et koolikell on muutunud from Beethoveni Viiulikontsert D-duur op. 61 rondo (allegro) to Coca-Cola reklaamilooni "Holidays Are Coming", mistõttu on tundide lõpud veel toredamad, sest Paula saab lõbusalt kaasa laulda. Ja tundi heliseb Greg Lake'i "I Believe in Father Christmas", mis on ka väga vinge.

Homme on advendikontsert, oh seda rõõmu ja üleüldse lähevad need viimased koolinädalad jube tihedaks, tuleb tõdeda. Pealegi on maailma parimate mandariinide aeg ehk siis Paula peab koolistressile vastu ainult tänu kilodele mandariinidele. Cassy küsis täna, et kas mul päkapikud käivad ja ma ütlesin, et praegu poleks kedagi, kes käiks, mispeale ta soovitas suure kummiku aknalauale panna, sinna hunniku magusat sisse toppida ja siis igal hommikul unise peaga sealt miskit välja koukida. Ma töötan selle kummiku kallal hetkel. Ahjaa, fun fact - kui mul veel päkapikud käisid, siis jätsid nad mulle kirju ja mu päkapiku nimi oli Joosu ;)

6 comments:

marek said...

http://eventful.com/helsinki/events/slash-/E0-001-052943671-4?lid=recommendedalert&utm_source=ticket_link&utm_medium=email&utm_campaign=recommended-performer-alert

Paula said...

MOMMYYYY :))

maiu said...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=512120452154822&set=a.512118978821636.122979.100000706144375&type=1&theater

Ega see sinu oma pole ? :D

Paula said...

Nope, minu tibulinnu on parimas korras, siinsamas käeulatuses :)

Eneken said...

fixed ;)

Eneken said...

Muide, Hartwalli lehelt saab otse pileteid osta, jääb nende brittidega sekeldamine ära...