Pages

Saturday, December 1, 2012

5 fun facti

Kiire faktipostitus 
  • Mu parimad/halvimad koolipäevahommikud on need, kui Lakersi mäng on USA aja järgi piisavalt hilja, et Eestis saaks nende lõppusid hommikuti jälgida. Tavaliselt lõppevad need siis umbes täpselt kella kaheksa paiku ja kuigi mul League passi ei ole, siis ma refreshin skoori lihtsalt iPadis. Seega olenevalt sellest, kas Lakers kaotab või võidab, olen ma esimeses tunnis (mis viimasel ajal juhtub tihtipeale olema matemaatika) väga entusiastlik ja hõiskan Annabelile, kui hästi kõik on või siis kuulan Patriku parastavaid kommentaare ja püüan enda kurbust matemaatika alla matta.
  • Meil Annabeliga on matemaatikatundidest välja kujunenud omaette loometund. Selle põhjuseks on vist see, et me käsitleme teemat, millest kumbki meist kuigi hästi aru ei saa ja siis me veedame aega kuidagi enda tuju üleval hoides ja mitte kursusetöö peale mõeldes. Kuna teema alla käivad tekstülesanded, joonistame me kõiki tekstülesannete tegelasi või siis olusid. Seega on täiesti tavaline, kui me tunni ajal rõõmsalt hõiskame: "Jee, nüüd saab skuutrit joonistada!" ja siis peale seda ütleb Annabel: "Ma skuutrit ei oska, aga ma teen lihtsalt paadi!" Füüsikas saab nii näiteks vektorite liikumist kujutada ;)
  • Mängisime ükspäev Joosepiga NBA 2K13 kahekesi, tema klaviatuuriga ja mina puldiga, et vähe ausam oleks. Pärast väga pingelist mängu ja "mitmeid-setmeid liidripositsiooni vahetusi" võitis ta siiski 7 punktiga. Kusjuures mul oli Shaq. Ja Kobe. Ja ma ei juhtinud vist kordagi. 
  • Vaatasime Joosepiga kaks osa "Star Warsi" ära ja tuleb tõdeda, et kui ma USA's sellest nö kõige esimesest osast vaatama hakkasin, siis mulle ei meeldinud, aga kronoloogiliselt esimesest osast peale on supervinge. Ilmselgelt oli kõige armsam koht see, kui little droid spaceshipi korda tegi üksi ja kõige vingem tegelane on Jar Jar Binks ja Yoda on niiii armas :D Can't wait, et kolmandat vaadata.
  • Ma hakkasin endale hommikuti putru tegema, see on väga tähtis etapp mu elus ja ma olen selle üle kohutavalt uhke. 

No comments: