Pages

Tuesday, November 20, 2012

MUFFINID

Siin või vähemalt ühes neist kolmest majast elab üks vanem mees, ma tahaks öelda, et ta on miskit 70-aastane ja tavaliselt jalutab ta hommikuti oma koera, sellist pisikest kõverate jalgatega kutsut. Igatahes sattusin teda täna peale kooli Kawasaki selga istumas nägema, lilleline kiiver peas. Just a fun fact või nii, nägi väga vinge välja kusjuures.

Ükspäev tegin red velveteid Joosepile, natuke selle pärast, et ma mängin viimasel ajal liiga palju nba 2k13 ja jätan talle mõnikord msnis liiga pikalt vastamata, aga natuke selle pärast ka, et viimane kord, kui ma talle küpsiseid teha püüdsin, kukkusin ma armetult läbi ja ma pidin tõestama, et ma pole küpsetamises päris lootusetu (mida ma VIST ka tõestada suutsin).

Koolis on kõik kontrolli all. Naudin kirjandust, sest Kaare tunnid tulevad meelde ja kõik need funfactid, mida ma veel aasta tagasi täiesti kasutuks pidasin, tulevad nüüd selles mõttes kasuks, et ma saan neid tasakesi sosistada ja siis mingit oma skoori pidada, palju õigesti läks. Täna oli üldse mingi day full of fun facts, sest ma rääkisin Annabelile, kuidas Tšaikovski enesetapu (arvatavasti) sooritas, sest ta oli gei. Noh, tegelikult on see kaheldav selles mõttes, et üldiselt väidetakse, et ta suri koolerasse, aga see on päris väheusutav, kuna ta oli küllaltki heal elujärjel ja koolerasse surid üldjuhul siiski vaesemad inimesed. Besides oli see väga hea ettekääne, kuna koolera oli tol ajal väga levinud ja keegi ei hakkaks seda edasi uurima, aga tõenäoliselt suri ta arseenimürgitusse, kuigi keegi pole päris kindel, kas see oli enesetapp või kellegi teise salakaval plaan, igatahes on fakt see, et homoseksuaalsus oli tol ajal tabu ja selle eest võis sattuda vangi või koonduslaagrisse ja arvatakse, et keegi tähtis sai sellest teada ja ta kutsuti ilmselt mingi komisjoni ette. Kust ma seda kõike tean? 33. keemiaviktoriini teema oli 33. element ehk arseen ja kusagil ainete raamatus oli sellest põhjalik kokkuvõte :)

Nu igatahes, ma pikalt ei kirjuta ja lasen teil vaadata pilte seeriast kuidas-Paula-muffineid-tegi. Võinoh.. selgus, et mina, Casandra ja Saskia peame neid cupcake'ideks, Palm ja Joosep aga muffiniteks. Me Casandraga väitsime, et cupcake'idel on teistsugune tekstuur ja neil on üldiselt mingi fierce topping, aga isiklikult pole mul midagi nende muffiniteks nimetamise vastu.


3 comments:

Eneken said...

Teades, et Anon kolistab siin blogis niikuinii regulaarselt ringi, siis küsimusele, miks Paula elab nii nagu ta elab, tuleks muu hulgas vastata: sellepärast, et Paula otsustas ühel otsustaval seista selle eest, mida ta õigeks peab, vaatamata sellele, et see ta elu kuigi lihtsaks ei tee... and because she can ;)


marek said...

Vägagi isuäratavad muffinid :P

josssa said...

Maitsesid veel paremini:P