Pages

Saturday, November 17, 2012

Mis toimus Paula elus within see üks nädal?

Eelmisel reedel õppisime Joosepi ja Kalmusega väga edukalt keemia lahtiseks võistluseks, mis tähendab, et me tegime läbi mõned eelmiste aastate ülesanded, häälestasime mu kitarri, õpetasime Kalmusega Joosepile e-moll akordi selgeks ja kuulasime head muusikat. Õhtul tegin läbi veel niiumbes ühe aastakäigu ülesanded ja olin üsna kindel, et kui ma väga tahan, siis ma oskan neid ülesandeid.


Laupäeval oli keemia lahtine võistlus, kus selgus, et ma siiski ei oska neid ülesandeid ka parima tahtmise juures, seega kirjutasin sinna lihtsalt hulgaliselt toredaid asju, mis mul pähe tulid, tegin igasuguseid tehteid, mis nägid head välja ja leiutasin sellise aine nagu KTiCl, lihtsalt selle pärast, et tühjaks jätta oleks kuidagi imelik ja midagi targemat nagu pähe ei tulnud..

Mom tõi Vespa tassi mulle, niuniu

Pühapäeva veetsin Tallinnas, tehes hulganisti kodutöid, mängides vahepeal seltskonnaga kaarte ja siis tehes veel kodutöid. Ja pühapäeva õhtuks olin tagasi Tartus, veetes terve õhtu Joosepiga via nett matat tehes, kuna me arvasime, et esmaspäeval on matemaatika raskete ülesannete lahendamise tund ja viisakas oleks mõnigi vastus kätte saada.

Esmaspäeval aga ei olnud matemaatika ülesannete lahendamise tundi, oli hoopis füüsika, kus me lahendasime edukalt jõhvikate ülesande, mõtlesime kaua miskit metallplaatide ülesannet ja siis tegime benji-hüppe ülesannet, mille eesmärgiks oli leida vajalik nööripikkus, et inimest mitte ära tappa. Olgugi et õpetaja pikapeale aru sai, et ma absoluutselt asjast aru ei saa, suutsin ma ära lahendada ühe ülesande ning õpetaja ise pidas seda ühe blondi jaoks päris edukaks tulemuseks. Ülejäänud aja kuulasime, kuidas preili Prass füüsikaolümpiaadil rongiülesande Pythagorase teoreemiga lahendas, kui ta veel Pythagorase teoreemi õppinud polnud.

Teisipäevast ei mäleta ma paraku suurt midagi.

Kolmapäeval tegime Heinsaare novellide peale arutleva rühmatöö, mis vist üldkokkuvõttes kurvastas õpetajat, sest suurem osa meist leidis, et nende puhul on tegu haiglase fantaasia ja väga eriskummalise mõttekäiguga, millest keegi päris täpselt aru ei saa. In case ma blogisse mingeid Heinsaareklikke saama hakkan, siis ma ütlen, et mulle meeldis üks novell. "Oliver Helvese lugu". Mitte selle pärast, et seal kass ära tapeti või selle pärast, et Aleksander Ploomil silm välja rebiti, aga üldiselt selle pärast, et see oli kurb ja samas kind of armas. :)
Eile oli mõnus lühike päev, mis oli ühtlasi värvidepäev, kusjuures kümnendikud pidid triibulised olema. Kool ise oli lühike, aga peale kooli käisime empsiga Shakespeare'is ja peale seda õpetas Joosep mulle võrkpalli ja korvpalli. Siinkohal tuleb tõdeda, et poisil on raudsed närvid ja et lõppkokkuvõttes oli sellest ajast päris palju kasu. Vähemalt sain ma komplimendi, et ma mängin korvpalli, nagu ma tantsiks. Annabeliga otsustasime seda komplimendina võtta.

Reede oli masendavalt pikk, lugesime Joosepiga kooli lõpuni tunde ja kaks viimast saksa keelt päeva lõpus ei teinud asja paremaks.

Anywho, pilte on mõnevõrra rohem, kui tavaliselt, wii, mostly Paulast aga no mis seal siis ikka.

Kui keegi veel mäletab neid pisikesi tibulinnusid mu vanaema pool Kambjas, siis tasub mainida, et sel nädalal leidsin külmkapist esimesed tibulinnude munad :) Ehk siis nagu andekalt öeldi, et Joosepi ja Paula munad. Pole ise kahjuks Kambjasse jõudnud, seega ma pole päris kindel, kas Joosep juba korralikult kireda oskab, aga kui endiselt ei oska, peaks sellest blogisse helifaili tegema, sest see kõlas nii vingelt lihtsalt.

Ahjaa, mu klass mängib üldiselt vahetunnis Slendermani.. ja nad teevad seda kõik koos.  

2 comments:

Anonymous said...

Lihtsalt huvipärast küsin, et miks sa koos oma emaga ei ela? :)
Muidu keep up the good work!

Eneken said...

nurrid pildid :) eriti Vespa! huvi pärast, et miks see anoni torgib, kes kellega elab?