Pages

Monday, November 26, 2012

65


Kuuekümne neljandast on küll tükk aega möödas, aga mis seal siis ikka. Red velvetid on maailma kõige vingemad cupcake'id, sest nad on kõige ilusamat sametpunast värvi ja nende peal on kõige parem creamcheese topping. Estonglish, aga okei. Igatahes võite te ette kujutada, kui õnnelik oli pisike Paula, kui ta emme talle USA'st kõik vajaliku red velvetite tegemiseks tõi. 

4 comments:

Arra said...

Kas Eestist ei leia kõike vajalikku? Ma pole kunagi red velvetit teinud, aga tundub huvitav ja kui ma retsepte googeldasin, siis ainuke ebatavaline asi, mis sinna sisse käis, oli punane toiduvärv. Kas seda Eestis ei müüda või on sul mingi põnevam retsept? :)
Kui nii, sis äkki jagad? :)

Allkiri: Tundmatu, kes haiguse igavusest sõprade sõprade jälgitavaid blogisid piilub ehk stalkerdab paar nädalat võhivõõraid:D

Paula said...

Kui ma ise eelmisel aastal Eestis leiduvast red velveteid teha tahtsin, siis jäi see tõesti toiduvärvi taha, kuna seda müüdi ainult Tallinnas ja üleüldse oli sellega mingi teema, kahjulikkuse ja millegagi seoses... aga võib-olla oli see pigem minu enda viga, otsisin valest kohast vms. Igatahes kuulsin, et seda pidavat nüüd Eestist ka saama.
Pealegi tol korral ei leidnud ma ühtegi eestikeelset retsepti ja kõik inglisekeelsed olid teiste kogustega ja mul viskas nende ümberarvestamine suhteliselt ruttu üle.

Niisiis ma usun, et päris kindlasti saab Eestis leiduvaga hakkama, aga päris kindlasti olid need komplektid mugavamad, kuna seal olid kõik kogused juba valmis arvestatud jne jne. Ja komplekte Eestist päris kindlasti ei saa.

Ja since mul on ettekujutus sellest real American red velvetist, siis ma kahtlustan, et Eesti variant maitseb kohe kindlasti teistmoodi :P

Paula said...

I mean.. Tallinn on ka Eesti, aga Eestis as in laialdasemalt kui lihtsalt mingites neti- või nurgapoodides :)

Arra said...

Tänud põhjaliku vastuse eest :D Katsetan igatahes millalgi järele, sest pildil on nad nii nii isuäratavad :)