Pages

Saturday, October 20, 2012Esimese perioodi viimane nädal polnudki nii hull, kui kartsin. Võinoh, kõik sai tehtud ja kuigi ma veel lõplikult oma tulemusi ei tea, siis väga hullud nad ka olla ei saa. Nädala sees käisin Raatuses Sprachdiplomiga seoses ja tuleb tõdeda, et seal oli päris veider olla. Ma polegi Härmas olles väga tähele pannud, et see nii palju suurem on. See on üsna ilmselge tegelikult, aga ikkagi tundus Raatuse selline väike ja kitsas pisikeste treppidega tikutoos. Natuke liialdatult. Ja kõige toredam oli muidugi see, et kuna ma jõudsin klassijuhataja juurde siis, kui ta mingite väiksematega järelvastamist tegi, pandi mind ka omadussõnade käänamist tegema =)

Selgituseks, et kahvlid pidid neid kinni hoidma =)

Mingi päev käis Liina külas ja ma üritasin talle matat õpetada, mis iseenesest ei läinud kõige hullemini (arvestades Anna Marini õpetamist). Ja peale seda käisin Joosepi mängu vaatamas, kus nad mõnusalt ära said, aga fun oli ikka.


Reedel tegime Joosepiga filmiõhtu ja sõime wrappe. Tulid superhead, credit läheb mostly Joosepile, sest mina ainult lõikasin asju ja tema oli siiski see, kes need korralikult kokku voltis ja täis toppis :) Kokku jõudsime vaadata hunniku filme, natuke NBA edetabeleid ja natuke Sports Science'it.

Veel-üks-näpin-juukseid-pilt-haa-di-haa-haa.

No comments: