Pages

Thursday, October 4, 2012

04102012

Ma peaks ilmselt tihedamini blogima, sest siis ma päriselt mäletaks, mida ma eelmise blogi postitamisest saati teinud olen. Selle nädala algusest mäletan, et käisime empsiga miskit head hiinakat söömas ja siis saatsin ta rongi peale. Teisipäeval käisime veel Joosepiga kinos ka, "Seenelkäiku" vaatamas, mis oli täitsa okei film, aga treilerile toetudes ootasin ma poole filmini midagi hoopis teistsugust ja sain siis aru, et filmi point on täiesti teistsugune. Aga mis seal ikka!


Kolmapäeval venis koolipäev vastikult, aga Anna Marini ülevoolavalt hea tuju hoidis kehalisest koorini tuju ilmselgelt üleval. Kooris otsustas Anna Marin mulle külla tulla, et ma saaks talle keemiakontrolltöö jaoks alkaanige hingeelu seletada. Kuigi ta nägi välja, nagu saaks mõnest asjast lausa aru, lahkasime me suures osas küll kõigi ja kõige muu hingeelu peale alkaanide. Peale kooli käisime Joosepiga shootil ehk siis Johan tegi meist pilte, mis oli väga lõbus ja pildid on ka väga coolid, nagu sellest postitusest näha. Ta lubas planeedi ja panoraami ka kokku shoppida, niisiis neid näeb ilmselt Facebookist millalgi. Ja blogis ehk ka...


Homme läheme Joosepiga ooperisse ja reedel on meil matemaatika lahtise võistluse materjali kordamiseks mõeldud vaba päev, mille me ilmselt veedame kaua magades ja koolistressist lõõgastudes samal ajal, kui abituriendid koolis õpetajate päeva puhul tunde annavad. Igatahes tundub selle nädala lõpp olevat väga mõnus, kui välja arvata homne (well, juba kaks tundi tänane) inglise keele kontrolltöö. Ja ma peaksin juba ammu magama, aga ma tahtsin neid ilusaid pilte jagada teiega :)

Pildid: Johan Hallimäe

No comments: