Pages

Saturday, September 15, 2012

rebase elu vol 2

Mu teine koolinädal oli ka päris vinge. Mu klass on endiselt suuremas osas väga tore ja koorieelseid tunde raamatukogus veeta on mingi osaga neist ka päris tore. Valisime klassi esindajat õpilasesindusse, kuhu keegi algul soovitas ka mind, mispeale ma eesti keele tunnis enesereklaami tegema pidin. See nägi välja väga nagu ma üritaks väga viisakalt öelda, et ma ei taha sinna minna eriti. Eesti keele õpetaja oli küll väga pettunud, et ma/me enesereklaamist suurt midagi ei tea, aga mul on hea meel, et sinna said inimesed, kes sinna päriselt minna tahtsid. Pealegi pole ma kunagi ÕE's olnud ja mul poleks õrna aimugi, kes, kus ja kuidas. Ja üldse, ega me A-klass pole, kes sinna 7 inimest saadavad, puhtalt selle pärast, et keegi ju põhimõtteliselt ei saa A-klassile ei öelda :D (tegemist on sõbraliku A-klassi tögamisega ja tegelikult pole mul nende vastu mitte midagi). Peale selle suutsin sel nädalal matas ühe asja õigesti teha ning mataõpetaja nii kaugele viia, et ta mulle arvestustöösse veel ühe protsendi juurde lubas lisada. Ma tegelikult igatsen Tõnnsonit ja tema lõputut korrektset paigutamist, sest praegu on matas kõik paras puder ja kapsad.

Siis kui ma õppisin geograafia tööks, mida õnneks ei tulnud, sest ma ei saanud tegelikult midagi aru =)

Kolmapäeval oli esimene rebaste rivistus: kõik kolm klassi rivistati kooli ette jalgpalliväljakule ja räägiti, mis meiega saama hakkb. Retsi teema on USA high school ehk siis rebased peavad olema ebapopulaarsed nohikud ning abiturientidel on au olla populaarsed isikud (cheerleaderid etc). Rebasetüdrukud peavad kandma seelikut (üle põlve) ja pluusi, mis on kurguni kinninööbitud ja soovitatavalt pikkade varrukatega, kui ma õigesti aru sain. Jalas peavad olema mingid jubedad sandaalid ja juukseid tuleb kanda kahes patsis. Poisid peavad kandma flanellsärki, muud ma ei teagi... Kõigil rebastel peab kaasas olema 2-3 paksu sõnaraamatut, mida paksemad, seda parem. Ühesõnaga tõotab sellest tulla üks väga meeldiv koolinädal =) Te peaks mu outfiti nägema, ma näen selles lihtsalt kohutav välja, aga ma jätan selle alandava pildi õigeks nädalaks ehk siis retsinädalaks. 


Reedel käisime Joosepi ja Annabeliga kaltsukates trippimas, mis oli väga lõbus. Joosep puikles igasugustest ideedest, mida me Annabeliga genereerisime ja tõi vabanduseks, et tal on sel päeval turniir ning suure tõenäosusega pääseb ta sellest üritusest. See-eest leidsime me Annabeliga endale kaks teksariidest särki ja mingid kohutavad villased seelikud, mille kohta Joosep tabavalt küsis, et kas tegemist on kildiga, sest minu oma tõesti nägi selline välja. Pealegi oli see umbes 8 numbrit liiga suur, mistõttu tuleb mul veel veidi õmblustööd teha, jee! Kokkuvõttes oli väga lõbus ning lisaks särkidele-seelikutele väljusin kaltsukatest Angry Birdsi vihmavarjuga, mis on ametlikult kõige lahedam vihmavari ja millega ma ilmselgelt koolis käima hakkan :D 


Valikained valisime ka ära, aga kuna nad pole veel kogu seda arvu kokku löönud vist, pole päris kindel kas me saame kolm valikainet võtta :D Aga eks paistab. Tallinnas on vahelduseks päris mõnus, Rene tegi õhtul pannooke ja hommikul tegime omletti kukeseentega. 

No comments: