Pages

Thursday, August 30, 2012

kooli countdown


Suve lõpp läheb uskumatult kiiresti ja otseloomulikult lähevad ilmad ka kooli alguse poole ilusamaks. Mis seal ikka. Mul on väga positiivselt meelestatud nädal olnud, kui kõik kokku võtta. Näiteks nägin ma üle pika aja Enelit, kes käis külas ja sain jälle kellegagi girl-talki ajada ehk siis mõelda, mis ma selga panen aktusele ja kes millega tegeleb ja nii edasi. Vahel läheb meelest ära, kui hea on omada sõbrannasid, kellega lihtsalt niisama chattida.


Peale selle olen ma suve viimasel nädalal rohkem lugenud, kui ilmselt terve suve jooksul kokku, kui raamatuid arvestada ja see on täitsa positiivne. Joosep hoolitseb viimasel ajal selle eest, et ma kõik tähtsad raamatud ilusasti läbi loeksin. Näiteks kinkis ta mulle "Näljamängud", mis mulle meeldib, kuigi ma filmi enne raamatu lugemist nägin. Raamat on parem, julgeks ma öelda. Mulle lihtsalt meeldivad need pisikesed ja armsad detailid, mis filmi formaadi tõttu ära kaovad.
Kaardistasime Joosuga interneti ajalugu

Vist üleeile käisin Joosepi ja teiste kuttidega piljardit mängimas, millest meil kellelgi kuigi palju midagi välja ei tulnud, aga üle pika aja oli täitsa tore. Ja empsiga käisime Panges, kus polnud ka ammu käinud ja täitsa mõnus oli.


Täna oli Härmas mingi tutvumispäeva moodi asi. Enne seda käisime Joosepiga linnas, jõime ühe kohvi ja arutasime niisama selle üle, et 200 followeri (mis mul vahepeal täis on saanud imekombel!) on päris suur hulk rahvast, arvestades, et mu blogi on lihtsalt ühe teenager'ist tüdruku igapäevaelu. Kui sedagi.. rohkem nagu iganädalane, viimaste postituste intervalli arvesse võttes. Igatahes olin ma enne seda Härma üritust närvis, sest ma ei ole just musternäidis, kui rääkida inimestega suhtlemisest ja tuttavaks saamisest. Algul oligi väga awkward, sest B-klassi rahvast ei paistnud kusagil.


Aulas toimunud infotund oli küllaltki igav, sest midagi väga uut teada ei saanud, aga siiski oli lõbus vaadata, kuidas kõigil igav oli. Endalegi üllatuseks oli koguaeg kellegagi rääkida ja mul on lõppude lõpuks päris vinge klass. Poiste ülekaal on küll märgatav, aga see ilmselt polegi nii halb variant. No igatahes on seal koolis veel tükk aega huvitav, sest uut rahvast on palju ja koolis orienteerumine on ka paras peavalu. Aga kõik olid väga toredad mostly ja klassijuhataja on ka täitsa vinge.

Minu "pilt" Interneti ajaloost

Pärast käisime Joosepiga veel korraks linnast läbi ja saime mõlemad mingi väga veidra intsidendi osaliseks. Ma ei teagi, kas seda on päris õige kusagil blogis lahti seletada, sest ma olen tavaliselt alati see, kes kõiki blokib, kes mingit usku või asja peale suruma hakkavad, aga siiski pani see meid mõlemaid mõtlema. Ma vist pole kunagi nii shocked olnud, Joosep ka ilmselt mitte. Seisime kahekesi keset platsi ja mõtlesime tükk aega selle üle, kuidas keegi täiesti suvaline võib paari lausega pahviks lüüa. Mitte, et me ise ei teaks, et me specialid oleme, aga kui keegi täiesti võõras seda ütleb ja ilmselgelt keegi, kes seda igaühele ei ütleks, siis see paneb mõtlema. Segane, ma tean, aga igatahes oli see väga veider tunne.

Paar pilti empsi sünnipäevast, millest ma lõppkokkuvõttes blogis ei kirjutanudki ja mis oli tegelikult superlahe, sest ma nägin Helenat üle mitme aasta ja igas muus mõttes oli ka väga tore :)

Laupäeval on aktus ja tutvumispidu ja peale seda kohe-kohe ongi minu päris esimene koolipäev gümnasistina. Väga hea tunne on, kui te küsite. Ja ma olen täiega proud ja võin kõigile, kes mu käest suve algusest saati on küsinud: "Miks sa Treffnerisse ei läinud?" öelda, et otsus oli täiega seda väärt ja ma ei kahetse hetkekski. Pealegi saab valikainena võtta keemiaülesannete lahendamist ja mis võiks olla lahedam, kui keerulised keemiaülesanded Kalmuse, Joosepi ja teiste coolidega?

Ja meet my boyfriend:


Paula says: (8:41:01 PM)
maisaaaru, kumba pidi see patarei sinna kella sisse käib :D
joosep says: (8:41:46 PM)
kui ühte pidi paned, siis käib kell õiget pidi, teist pidi pannes hakkab valet pidi:D

No comments: