Pages

Sunday, August 19, 2012

it's slinky! it's slinky!
Esimene nädal Eestis on igati asja ette läinud. Rene ja Joosep tulid meile lennujaama vastu, tõid lilli ja hiljem tegime koos õhtusöögi. Joosep tegi pannkooke ja puha. Sain väga cooli kingituse, mille üks osake on kusagil lõpus pildil ka esindatud ;)

Peale selle jõudsin vahepeal veel kaks korda kinos käia. Step Up 4, mis oli päris hea. Ei olnudki väga halb neljanda osa kohta, tuleb tõdeda. Dark Knight'i käisime ka vaatamas, mis oli minu meelest täitsa cool, võib-olla ainult natuke liiga pikk, samas sisukas täitsa. Lõpp oli parim siiski. Ja nüüd saan ma kõigile 9Gagi postidele pihta ju!

Ühe korra jõudsin korvpalli ka vaatama, mida ma hea meelega tihemini teeks, kui kusagilt mänge ja aega leiaks. Enne mängu sattusin Eneliga kokku, kes tuli just laagrist. Istusime natuke aega Suusaklubi ruumides ja rääkisime niisama elust.

Lisaks kõigele sellele veetsin ma selle nädala jooksul mõned tunnid Kalmusega, mille tulemuseks oli minu teadlikkuse suurenemine League of Legends'i vallas. Mängisime mingit lauamängu, tegime pitsat, mängisime ta slinky'ga, vahel ma harutasin seda lahti ja vahel keeras ta selle jälle sõlme. Seoses sellega: keegi slinky'sid Eestis on näinud??
Kalmuse kaamera tekitas minus igatsuse fotograafia järgi, selle lahendasin täna Narva-Jõesuus. Lisaks suvilarajoonile käisime linnas rusestnischi rääkimas (Rene on selles väga hea!) ja Narva linnuses McDonald'sit söömas. Õhtupoole käisime meres ujumas, mis oli suure tõenäosusega minu selle suve viimane suplus ning seetõttu ilmselgelt väga mõnus.

Kindlasti tuleb mainida, et ma olen selle nädala jooksul tublisti bridži õppinud, sest Joosepil olevat bridžilauas tihti üks mängija puudu. Nendele, kes bridži oskavad: wow. Neile, kes seda ei oska: kõige keerulisem mäng, mille reegleid ma olen elus püüdnud selgeks saada. 

Kõigele lisaks panin selle nädala jooksul kokku selle legolaeva, mille me idee poolest Renele tõime. Lego on väga sõltuvusttekitav, tuleb tõdeda. Ja laev on supercooli. 

Narvas käisime linnuses piknikul, peale seda kui olime poolpiduse vene keelega ehituspoes hakkama saanud. Rene parim esitus: "Eta liist, reika, jah, i takoi kaks aasa." Ei, tegelikult rääkis ta väga normilt vene keelt, see üks kord jooksis veits kokku lihtsalt ja oli nii priceless :D

Linnuses oli laat, obviously. Käisime tornis, mis oli ülimalt väsitav. Pärast entertainis Rene mind toidupoes ja õpetas selgeks uue väljendi muffintop ehk siis see osa, mis riiete äärest üle ripub. Hariv oli see päev for sure. 

...aga vaade oli suhteliselt ilus

Ja neil oli palju vanu kaameraid väljas seal (Y) 

Ja laevamakette, mis on peaaegu sama ilusad, kui minu legolaev.

Rannas oli ka coolio, me käisime Renega suve viimast suplust tegemas. Vesi oli üllatavalt soe isegi ja mõnus õhtupäike oli ka :)

    

Peale selle läks selle nädala sees üks Joosepi paksudest kassidest pooleks, et mitte öelda seitsmeks tükiks koos endaga. Seega saan kassipoegi vaatama minna. Votnii.. Päris palju pilte sai, mis on positiivne. Üritan mitte järgmise blogiga nii palju viivitada. Promise.

No comments: