Pages

Saturday, August 11, 2012

Homme on meie viimane päev New Yorgis ja pühapäeval olen jälle Eestis. Täna käisin kaks korda Wall streetil ja seal ümbruses, kus kaksiktorne uuesti üles ehitatakse. Need näevad superlahedad välja. Üks peaks tulema 104-korruseline, millest umbes pool on tänaseks valmis. Ehitusel töötab vist ligikaudu 3000 inimest erinevatest linnadest, mis on plakatitel ka kõik ära märgitud ja mille hulgast leiab ka Tallinna ;)

Empsiga shoppasime T.J. Maxxi taaskord natuke tühjemaks ja siis jalutasime Soho'sse, võtsime takso ja sõitsime hotelli tagasi. Pärast seda, kui me olime kohvrid enam-vähem ära pakkinud, läksime õhtusöögile.

USA restoranide portsjonid on lihtsalt üle mõistuse suured, lihtsalt tähelepanek. Ma isiklikult ei tea, kas ma olen mõne korraliku eine otsast lõpuni ära söönud, mitte et need head poleks, aga mulle jätkuks neist ilmselt kolmeks päevaks või midagi. Ma ei tee nalja, ma võtsin täna mingi kana, mis oli pretty much kõige odavam asi menüüs, lootes et see on pisikene ja siis tüübid tõid mulle literally terve kana. Ainult pea oli puudu for real. Väga hea oli, aga jah...

Mingi hetk jõudsime tulevikuplaanideni. Esimestel päevadel mõtlesime empsiga välja ideaalse vastuse küsimusele, kus asub Eesti. Nimelt mõtlesime me edaspidi öelda, et Eesti on see suur tükk Gröönimaast, mis just ära murdus ja millest me oma riigi tegime. Paraku ei kippunud keegi pärast seda geniaalselt plaani eriti küsima, kus Eesti asub. Tänasel õhtusöögil jõudsime me otsusele, et kui Paula suureks saab, siis ta läheb siiski Gröönimaale, trambib seal järjekindlalt jalgadega vastu maad, kuni üks suur lahmakas maad lahti murdub ja asutab sinna oma riigi. Ma oleks selle riigi imperatriss (naisimperaator, uudissõna, ma pole jõudnud ametlikuks tegemisega veel tegeleda) Josephine Esimene ja Ainus. Mu loss oleks Coca-Cola pudeli kujuline ja lossiõues oleks hulganisti purskkaeve, kus Coca voolaks ojadena. Lisaks sellele oleks mul igaõhtune ümarlaud rohke kreembrüleega, kus ma isiklikult oma riigi otsuseid langetaks.

Aga siis ma mõtlesin, et sellega annab oodata, et eks ma esialgu alustan selle gümnaasiumiga...

No igatahes, ma nüüd magan natuke, enne viimase shoppinguraundi algust (kohvriruum on suht miinuses, aga tundes meid on väga tõenäoline, et me ostame homme veel kaks suurt kaisukaru, kolm kommituutut ja viisteist üleskeeratavat tinasõdurit või midagi sinnapoole). Lihtsalt mainin, et me veame kaheksa alumiiniumpudelis kokat kohvrites Eestisse. Ma ei tee nalja. Lisaks on meil kolm karpi legosid, üks neist hiigelsuur piraadilaev Renele. Ja palju riideid. Väga. Palju.

So yeah, head ööd. Pildid on... postituse lõpus, sest iPadis tuleb htmliga vaeva näha, et pilte keskele saada ja ma olen liiga väsinud, et sellega tegeleda :(

No comments: