Pages

Thursday, August 23, 2012

cheri cheri lady


Käisime Joosepiga "Palgasõdurid 2" vaatamas, mis tundus esialgu väga kurb ja ebaõiglane, aga kui me hiljem välja selgitasime, et Liam Hemsworth on Miley Cyrusega kihlatud ja et ta vend Chris Hemsworth on palju coolim, sest ta on "Fast Five'is" Nevesit mänginud Elsa Patakyga abielus ja mänginud palju ägedamates filmides, siis polnudki see film enam nii halb. Tegelikult oli täitsa hea.

Täna käisime Renega "Ted'i" vaatamas, mis oli kusjuures palju normaalsem, kui ma eeldasin. Nagu Renegi ütles, siis filmis kasutatud ropendamine on hädavajalik, sest kutid suhtlevad seal omavahel nii ja kuidas üks pehme kaisukaru ikka teistele oma seisukohta selgitab mingi pehme mõminaga. No igatahes me kahekesi naersime seal tagumises reas palju. Ja kui mingid kohad jäid mu pingsale mõttetööle vaatamata, siis lõpp oli lihtsalt parim. Ma ei hakka seda kellegi jaoks ära spoilima, aga võin kinnitada, et seda filmi tasub vaatama minna puhtalt viimase paarikümne sekundi pärast.


Enne kino käisin jooksmas, mis mulle omaselt kujunes kohutavalt pika ettevalmistusega tegevuseks. Avastasin esialgu, et mu kõrvaklapid ei ühendu mingil teadmata põhjusel enam telefoniga. Kuna Joosepil oli sama lugu ja seda ei andnud parandada seadetega, loobusin ma sellest aja kokkuhoidmiseks ja hakkasin mõtlema, mille muuga joosta saaks. Esimene mõte oli iPad, aga kui ma kujutasin end hetkeks Peetri küla keskel iPadiga ringi jooksmas, klapid peas, lülitus mu aju kohe variant b lainele. Teadsin, et kusagil on mu vana katkise ekraaniga pisike punane iPod, mida saab shuffle'i peal vägagi edukalt kasutada. Panin selle ruttu laadima, mis lõppes sellega, et arvuti restore'is selle ära ja tõmbas sinna sama playlisti, mis iPadis ehk siis minu ja empsi playlisti segu. Mõtlesin, et ei saa nii hull olla ja läksin rõõmsalt jooksma. Kõik lõppes sellega, et shuffle ei tahtnud ka eriti hästi töötada ja aku oli peaaegu tühi, mistõttu ma ei julgenud shuffle'it üldse väga palju kasutada ja kuulasin lugusid järjest. See tähendas, et ma jooksin selliste muusikaga nagu "Cheri cheri lady", Celine Dioni pool albumit, Eroz Ramazzotti, Mika ja mingid muud tuvastamatud lood. Suures cheri-cheri-lady-going-through-emotion meeleolus avatasin ennast täpselt Tartu maantee selles otsas, kus on see tervitav Tallinna sissesõit. Niisiis jooksin ilusasti Tallinna ja mööda Vana Tartu mnt ilusasti tagasi. Tagasi jõudes kuulasin hulganisti raskemat muusikat, et tasakaalus oleks.

Vega 

Õhtul käisime empsi lennukil vastas, sõime pastat ja vaarika-beseerulli ning mängisime pool mängu džentelmani, kus mul täna ilmselgelt vedas ja mul empsist kaks korda rohkem ja Renest ka päris palju rohkem punkte oli. Siis otsustasin kohusetundlik olla ja enne nädala lõppu blogi kirjutada. Eneli teab, et ma üritasin seda tõtt-öelda terve päev teha. Siin ta siis on.


No comments: