Pages

Friday, August 31, 2012

AxeWound - Cold

Viimane augustikuu päev oli super! Kõik algas ilusa sügispäikesega, mis paistis hommikul täpselt aknast sisse ja tekitas täpselt sellise tunde, et suve (põhimõtteliselt) viimase päevaga tuleks midagi vinget ette võtta. Kalmuse parvesõit jäi paraku ära, seega tuli midagi muud välja mõelda. Niisiis sõitis Joosep lõuna paiku rattaga siia ja läksime uitasime kaameraga natuke ringi.

Kuna mul pole hordides tüdrukmodelle fotosessioonide jaoks kusagilt võtta, siis lahendas Joosep selle probleemi minu jaoks ise. Natuke peame veel painduvust harjutama ja muud sellist, aga muidu annab ta täitsa modelli mõõdu välja oma peaaegu kahe meetriga. Muuhulgas laulab ta meeleolu tekitamiseks kõrvale reidilax'u ja muud kvaliteetmuusikat :D


Pealegi on Joosep selles suhtes palju mitmekülgsem, et enamik supermodelle ei roniks puu otsa. Pealegi oskab ta täiega hästi viinamarju suhu püüda, kui õigesti sihtida. 
Homme on meil, härmakatel, aktus ja õhtul on kusagil ei-tea-kus tutvumispidu, kuhu tervisespordi harrastajad lähevad rongiga ning edasi jalgsi. Loodetavasti saate sellest ka blogi. Ma vahepeal sain tuttavaks oma naabriga, kellelt ma ükspäev Wi-Fit röövida tahtsin, kui siin veel netti polnud ja seeg Facebookis sõbraks lisasin. Tuli välja, et tal oli sama klassijuhataja, kui tema veel Härmas käis ehk siis see kuulus kolme aasta tagune klass, kellest Kübar meile rääkis. Igatahes on ta ka loodus- ja reaalainetes tugev, mis on positiivne. 

Tasku uue osa tšekkasime ka üle. 

Peale selle käisime kinos "Bourne'i pärandit" vaatamas, mis oli alguses väga segane, sest me pole muidugi esimest osa näinud. Lõppkokkuvõttes oli täitsa okei film. 


Üritan homme oma viisakast aktuse outfitist pildi ka saada :)


Hea poes käimise lugu on ;)

No comments: