Pages

Monday, July 16, 2012

Kambja weekend

Laupäeval sattusin bussis kokku ühe cooli turistiga Rootsist, kellega sai terve tee Tartusse juttu rääkida. Ta muidugi ütles, et ma peaksin kindlasti Rootsis ära käima (sest siiani pole päris kindel, kas ma seal käinud olen või ei) ja rääkis pikalt ja laialt, kuhu kõige enam tasub minna. Ma tutvustasin talle Tartut ja rääkisin, mida seal vaadata tasuks. Funfun.

Avastasime Joosepiga, et uus McDonald's on valmis, aga kuna meil olid mõlemal kõhud ülihead kukeseenekastet täis, siis me otsustasime sealt lihtsalt läbi kõndida. Tõsine vau oli, kui aus olla, sest see nägi nii teistsugune välja. Ilus lausa. Lõpetasime ikkagi kahe tassi kohviga. Kusjuures nad teevad mäkis üliilusaid pilte vahustatud piima peale, seega tasub juba selle pärast minna. Pealegi oli see barista ka hästi cute ja kohv oli samuti väga hea.

Ostsime Vallole AngryBirdsi kokat ja endale hunniku pisikesi pooleliitriseid kokasid, et ilusasti ellu jääda. Tiigrikooki ostsime ka (väga hea kook, by the way + näeb ilus välja). Siis mängisime Pennariga natuke linnas pinksi, Joosep ja Pennar avastasid, et nad on koos lasteaias käinud ja puha. Joosep ei mäletanud eriti midagi, aga Pennar muudkui väitis, et Joosep olnud ainus inglise keele oskaja rühmas ja puha. No ühesõnaga fun-fun.


Siis tulime Kambjasse. Söötsime kanadele hunniku maasikaid sisse ja kaevasime vihmausse ka, aga nende vastu ei tundnud keegi huvi. Siis käisime paadiga sõitmas ja ujumas. Hommikul, tegelikult küll lõuna ajal, käisime kalal. Kuigi me saime mõnuga kokapudeleid veest päästa ning ämbrite pärast mudas sumbata, siis ühtegi kala me ei saanud. Kalalist on seekord paraku null. Õhtul mängisime kaarte ja koroonat, päeval igasugu muid lauamänge. Ujumas käisime veelkord, kes hüppas, kes niiama lõdises. Külakiigel käisime kiikumas. Pilte tegime, Coca jõime viimse tilgani ära. Joosep tegi hunniku oma special retseptiga kohvi. No ühesõnaga oli väga fun. Ja täna hommikul saatsin ta maale. Showoff. 

No comments: