Pages

Friday, July 20, 2012

985Peale seda, kui ma olin poole ööni Joosepiga hüvasti jätnud ja hommikul pool silma lahti teinud, otsustasin oma paistes jalaga natuke raamatut lugeda. Plaan oli läbi jõuda, kui nüüd päris aus olla, aga midagi palju huvitavamat tuli ette. Niisiis käisime ehituspoes ja veetsime pool päeva voodit ehitades. Ilmselgelt ise ehitades tuleb palju parem, sest kui ma veel paar päeva tagasi virisesin, et ma pole ammu ühtegi ägedat unenägu näinud, siis seekord nägin kõigi eelnevate kordade omad järele või midagi.


Õhtuks oli see voodi igatahes toas ning ülejäänud osa õhtust tõstsime pool maja ringi. Vahepeal mängisime empsi ja vanaisaga Ussisõnu (väga cool) ja grillisime. St emps grillis. Ja kui võiks arvata, et sellega lõppes ümberkolimine, siis sellega see tegelikult alles algas. Tänase päeva tõstsime kõik uuesti ümber ja kui nüüd päris aus olla, siis homme tõstame veel.


Päeval käis meil toonekurg aias jalutamas, tegi tähtsat nägu. Vahepeal leidsime vannitoast puhta pesu seest ühe surnud varblase, kelle Bond oli tähtsa näoga tuppa tassinud, et creditit saada. Selle peale me ehmatasime natuke ja siis mässisime ta paberi sisse, et ta maha matta. Mingi aeg õppisin mingist Photoshopi ajakirjast nende coolide kollaažide tegemise ära, mitte, et ma seda õpetuse järgi oleks teinud (ma tegin seda ühekaupa ja tund aega), aga fun oli ikkagi. Imo näeb see täitsa cool välja ja on nüüd muuseas mu desktop ka.

Kui te päris suurt varianti näha tahate, siis link on siin. 


Natuke kohvi ja palju-palju vahustatud piima

No comments: