Pages

Wednesday, June 6, 2012


Täna oli järjekordne mata konsultatsioon, mille põhiteema oli siiski Paula blogi anonüümsete pidu kommentaarides, mitte matemaatika. No igatahes oli meil väga lõbus. Peale kahte tundi matat läksin juuksurisse ja kokkuvõtteks olen jälle blond. Joosep viitsis mind juuksuris oodata, seega I felt bad afterwards. Ja siis sõitsime ratastega päris korraliku ringi. Igatahes olen ma nüüd väsinud.
Homme on jälle konsultatsioon. Ja... ee.. ma just avastasin, et ülehomme on juba eksam. Mis seal siis ikka. Millalgi on saksa keel ka, aga see tundub veel nii mägede taga, et tundub puhas liialdus neid sõnavarast pungil töölehti sahtlist välja otsida. Seega, küll jõuab.

So yeah, olge tublid siis. Ma üritan homme blogisse pilte sebida, mul on pildid otsas. Not to mention, et ma kustutasin pooled pildid arvutist üldse ära, sest mul oli kõvaketas täis. Neid oli päris palju, tuleb tõdeda. Ma tahaks selle kleepsu kitarri pealt ära võtta, aga see ei tule ära ja ma kardan, et ma tõmban katki selle. Kui kellelgi ideid on, siis let me know. Ideid besides blogi kinniseks panemine. See ei aita kleepsu juures paraku.

7 comments:

ennnu said...

ma siin olen nii õnnelik, et need like ja mega-like tagasi on ! see esimene sõna on ainult mingi blabla. äkki võtaks tolle blabla ära sealt? :D

ja vea oma kaamerat rohkem kaasa, saab uusi pilte ka rohkem ;)

Paula said...

mulle need ka meeldivad! ja dislike button peab olema, sest mul on ikkagi avalik blogi ja anonüümsed peavad ka saama oma arvamust väljendada kusagil :D

võtan täna kaasa :)

Anonymous said...

Selle blogi kinniseks panemise koha pealt, et siis oleks ju aus, kui su lojaalsed lugejad saaksid ikkagi seda lugeda. :) Lihtsalt sinu blogisse ei satuks enam nii palju võõraid.

Paula said...

Viimane kord, kui mu blogi kinnine oli, lõppes see lojaalsete lugejate solvumisega, kes polnud õigel ajal blogisse sattunud ega meili saatnud ja mõtlesid, et ma nö keelasin neil lugemise ära.
185 followeri ja palju mitte-followivate inimeste hulgast oleks küllalt raske välja sõeluda inimesi, kes kõik tahaks lugeda ning nende e-maili aadresse koguda, eriti kuna osad satuvad siia nii harva.
Samal ajal arvan ma, et see on siiski minu blogi ja kinniseks teen ma selle juhul, kui mul endal on tahtmine seda kinniseks panna. Ja anonüümsed kommentaarid keelan ka siis ära, kui tahan. Minul pole selle vastu midagi, et anonüümsetel siin ka tore on. Kui blogi sisu ei meeldi, siis peab ju ometi vähemalt kommentaarides ennast välja elada saama.
Võõraste vastu pole ka midagi. Niisiis ma usun, et selle teema võiks nüüd rahulikult maha matta ja minu poolest on kõik hästi. Anonüümsetel endil kipub sellega suurem probleem olema. Võib-olla peaks lihtsalt followeride kasti ära peitma, sest mulle tundub, et just followerides on asi. Isiklikult pole mul vahet, kas neid on 12 või 120 või 1200.

Paulale meeldib blogida, that's it. :)

josssa said...

a mulle meeldib Paula:P

Paula said...

Paulale meeldib Joosep ka :P

Randolf Reiljan said...

Kuumuta kleepsu fööniga veits, siis peaks liim sulama hakkama ja siis peaksid lahti saama sealt selle.