Pages

Thursday, June 7, 2012

sun sun sun here i come


Hommikul oli taaskord mata konsultatsioon. Istusin Eneliga ja korrutasin talle vahetpidamata, et ma kohe mitte ei viitsi seal olla. Parameetrilised võrrandid on ka toredad, olgugi, et meil neid päris kindlasti eksamil vaja ei lähe. Aga mis seal siis ikka. Peale konsultatsiooni sain Joosepiga kokku, kes luges kooli ees Basketit ja kuulas Bulletit. Väga Joosepilik kooslus. Käisin kodus, viskasin mata kotist välja ja läksime jalutasime mööda linna ringi. Emajões on vesi 15 kraadi juba, kõik ujuma! Igatahes oli meil väga lõbus.


Ma pole veel otsustanud, kas õppida veel homseks matat või minna lihtsalt Selverisse, osta šokolaadi ja Coca-Colat, süüa osa täna ära ja jätta mingi osa homseks ning lihtsalt vaadata, mis saab. Ma loodan, et meid kutsutakse seekord samuti tähestikulises järjekorras, kuna mulle meeldis seal ees nurgas istuda, hea vaikne oli. Ilmselt siiski lasen selle teise variandi käiku, sest ma isiklikult kaldun arvama, et homme ei saa seal eksamiülesannete hulgas olla midagi, mis mind väga üllataks. Ma loodan, et ma seal lõpuni istuma ei pea... Proovieksamilt tulin ma vist peale esimest 20 minutit ära, saades maksimumpunktid. See on see lause, mille kallal anonüümsed norida saavad nüüd, sest ma olen nii annoying ikka :D See awkward moment, kui Google analytics näitab, kuidas ühest linnast tekib äkki blogisse visitor, laob kõigile postitustele dislike'id ja kaob ära. Oh joy!


Tal on kübaratega mingi thing...

...told ya!

2 comments:

HELEEN-KRISTIIN said...

Mõtlen ja mõtlen, kuidas kirjeldada seda tunnet, mis mind valdab seda lehekülge külastades. Märksõnad lihtsus, kodune ja NII sümpaatne autor suutsin välja nuputada :D:D Ole sa tänatud, et oma maailma blogi teel jäädvustad!

Paula said...

Aitäh Sulle, you made my day :)