Pages

Saturday, June 30, 2012

Leidsime Piritalt mingi suvaka kiige, merevaatega. Superilus lihtsalt. 

Ma avastasin, et aeg-ajalt on nii hea tsivilisatsioonist ära lõigatud olla. Võinoh, nii ära lõigatud, kui see tänane ühiskond võimaldab üldse. Ma mõtlen rohkem seda, et Facebooki nädal aega ei logi, MSN'i lahti ei võta, veedad aega ainult kõige parema seltskonnaga ja naudid suvevaheaega. Lisaks sellele kõigele tegime nädal aega Tallinnas tööd. Põhimõtteliselt kaardistame tähtsamaid sündmusi, mis inimkonna ajaloos toimunud on ja tänu millele me tänaseks sellises infoühiskonnas elame. Alustades siis esimestest arvutitest, internetist ja lõpetades tähtsamate inimeste ning huvitavamate küberintsidentidega. Neli päeva surfasime lihtsalt netis ringi, lugesime artikleid, ajatelgi, vaatasime-võrdlesime ja märkisime üles, joonistasime ja kirjutasime. Kui veel esimesel päeval oli selline tunne, et mitte millestki ei saa aru ja kõik on väga lootusetu, siis tänaseks võin ma küll julgelt öelda, et mul on mingil määral selgem pilt ja et ma olen kõvasti targem.


Õhtud veetsime jalgpalli või filme vaadates, Pirital ning Kadriorus jalutades, Vapianos või Jahtklubis, aeda värvides või garaažis diskot tehes (oh-that-bass), grillides või lihtsalt chillates. Ja siis oli jälle kuhjaga reaalsust, kui Facebooki sisse logisin ja 13 teadet ning 3 sõnumit vastu vaatas. Though see nädal tekitas tunde, et ilma Facebooki ja kõigi muude lisavidinateta oleks elu palju ilusam. Oleks rohkem kvaliteetaega ja netti võiks kasutada teaduslikel eesmärkidel. Ehk siis ma tahaks olla sotsiaalsem inimestega päriselus, kui sotsiaalvõrgustike kaudu :)
Ja peale selle leidsime kolm ellujääjat, kes kätte ei andnud, aga ohutust kaugusest olid kole uudishimulikud ja nunnud. 

Aga see on ainult hetkeajend. Ma vist ikkagi ei saaks ilma blogita hakkama. Vahel on nii mõnus pildid üle vaadata, jutt juurde kirjutada ja ilusasti kõigi timeline'ile serveerida. Pealegi, kuidas ma muidu mäletaks kõiki neid ilusaid ja toredaid asju aastate pärast. Igatahes kavatsen ma oma allesjäänud suve (juuni on läbi:S) veeta nii kvaliteetselt, kui ma vähegi oskan.

No comments: