Pages

Friday, June 1, 2012

i don't aladeen exams

Ma ei saa päris hästi eksamite mõttest aru...


Me käime üheksa aastat koolis ja saame igal aastal kolm-neli korda tunnistuse, mis näitab, kuidas me seda vajalikku õppematerjali omandanud oleme. Kusjuures vahepeal on mitu tasemetööd ja isegi üks eksam. Ja siis lõpeb kool ära, enne mida me oleme kõik koolidesse katseid teinud ja sinna sisse saanud või siis vähemalt mingil määral schlussi teinud kogu selle põhikooliga. Ja siis me peame veel pool kuud jamama mingite eksamitega, mis tegelikult ei määra enam midagi.


Samas mulle meeldivad challenge'id, seega ma kavatsen need eksamid võimalikult hästi sooritada. Esiteks selle pärast, et ma julgeks lõpetamisel oma matemaatikaõpetajale silma vaadata. Teiseks selleks, et mul oleks päriselt sellest üheksa-aastasest koolikohustusest miski tulemus. Ja kolmandaks lihtsalt selle pärast, et mulle meeldivad challenge'id, nagu ma juba ütlesin.


Tänasega algas mul igatahes suvi, sest ühtegi ametlikku koolitundi mul enam üheksandikuna ette nähtud pole ja kalendri järgi on esimene juuni. Täna oli kleidikandmise päev, muide. Ma küll ei tea, kas ülemaailmne, -facebookiline või -eestiline, aga ma igatahes võtsin osa. Besides oleks mul teksadega veidi imelik olnud ülikonnas ning viigipükstes Joosepi kõrval mööda linna ringi tõmmata.


Igatahes soovin ma teile kõigile ilusaid, meeldejäävaid, edukaid, meeliülendavaid, positiivseid ja igati toredaid eksameid (kui see üldse võimalik on) ning loodetavasti on teil natukenegi motivatsiooni nendeks eelnevalt korrata. Ja kõik, kellel eksamipalavikku pole, GOOD FOR YOU. 


1 comment:

Anonymous said...

pilte tahtsin kiita:)