Pages

Saturday, June 23, 2012

feels something like summertime

Suvevaheaeg on wonderful. Ma saan hommikuti kaua magada (kaheksani, sest siis tulevad töömehed ja magamist on palju loota). Aga päeval saab näiteks pool päeva Joosepiga linnas olla, rannas käia, rattaga sõita, jõe ääres puu otsas istuda ja jalgu kõlgutada või pilte teha.

Täna hommikul ärkasime näiteks kell seitse ja jooksime üksteisele vastu. Seejärel tegime ühe kanaliringi veel otsa ja läksime ujuma. Kui seda ujumiseks nimetada saab. Vähemalt olime vees. Ja seejärel jooksime minu poole ja siis jooksis Joosep veel koju ka. Just sayin', et meie majade vahe on mingi 6 kilomeetrit umbkaudu.

Täna lähen Kambjasse jaanipäeva tähistama. Hetkeseisuga on ilm tõsine tujurikkuja, aga pole hullu. Jõudsin riidekapi ära koristada näiteks. Panin kõik asjad värvide järgi. Joosep tundis kaasa mulle. Igatahes, õhtul kavatsen pilte teha ja kui hästi läheb, saab jälle päikesetõusu pildistada. Üle-eelmine aasta käisime Teelega kell 4 kusagil maanteel päikesetõusupilte tegemas. Eelmine aasta olin jaanipäeval USA's, seega üritan see aasta tasa teha. 


Kõik vajalikud paberid on Härma jaoks ka olemas ja esmaspäeval saab minust vist ametlik härmakas. How cool. Ja teisipäeval lähen nädalaks Tallinnasse, mis saab ka ilmselt superfun olema. Peale seda on vabakava mõnda aega. Tho' ma peaks nii paljudega kokku saama, sest ma olen viimased paar kuud väga mittesocial olnud. 

SUVEVAHEAEG ON! RUSKA!

No comments: