Pages

Monday, June 4, 2012

1000

vales kohas fookusega titepilt
Hommikul oli eesti keele eksam. Kui kõik muu on enam-vähem õpitav, siis need tsitaadid, mida kirjandis kasutada, tuleb küll õnne peale meelde jätta. Kui eksamitöö kätte sain, vaatasin esimese asjana kirjandi teemat. "Mida on mulle andnud kirjanduse lugemine?" Hästi, ma põhimõtteliselt ei loegi raamatuid, hea algus!

Eksam läks iseenesest küllaltki keskmiselt. Ma ei tundnud ennast üldse kindlalt selles suhtes, aga väga palju ei põdenud ka. Peale eksamit läksime Joosepiga kinno. Nagu alati, valisime filmi, mis järgmisena hakkas ning mis polnud 3D. "Lumivalgeke ja kütt". Järgnev lõik spoilib filmi, lihtsalt hoiatan ette :)

Alguses oli kõik veel täitsa talutav. Tüdruk oli armas. Võõrasema oli ilus ja tore, seni kuni ta veidraks meestevihkajaks osutus. Esimene facepalm tuli siis, kui Lumivalgekesest sai Kristen Stewart. Ma olin umbes nagu: "God, why?" Veel hullemaks läks, kui selgus, et võõrasemal on kerge obsession noorte tüdrukutega ning ta sööb lindude südameid ja püsib forever noor. Minu teooria ta paha tuju kohta on muidugi päris eepiline, aga ma blogis parem ei hakka... No igatahes on seal veel prints Charming, kellel on kõigest sügavalt savi ja lõpus ilmub veel selle emotsioonitu ja lolli peegli sõnul imekauni Lumivalgekese lapsepõlvesõber, kes on temast suddenly hullult sisse võetud. Charlize Theronist saab tõrvaloik ja hiljem ta sureb lihtsalt peegli ette ära. Film kulmineerub sellega, et Kristen Stewartist saab uus kuninganna, kusjuures ühtegi emotsiooni ta sealjuures välja ei näita ning suureks küsimuseks jääb, et kas kuningaks saab see mul-on-kõigest-suva kütt või siis näe-ma-söön-õuna-aga-sulle-ei-anna tüüp. No ja seal vahepeal on veel sellised vikerkaarehõngulised stseenid, kus Stewart hirvele unistava näoga otsa vaatab, trolli peaaegu nutma paneb ja temast väga sisse võetud kääbustega tantsib. Peegel on ilmselt terve filmi jooksul natuke millegi uimas, sest ta jahub, et Stewart on ilusam kui Theron, aga mis seal's ikka.

Rapsipõllul naerame naerame naerame :D

Besides, see on mu 1000. postitus, koos draftidega, wee!

14 comments:

Anonymous said...

mis sa eksami hindeks said?

Paula said...

ära muretse, sain läbi küll :)

Anonymous said...

ei julge vist viiest madalamat hinnet tunnistada? hah

Anonymous said...

Sa vist kade, et mõni on sinust tublim ja targem, et siin niimoodi ülbad?

Anonymous said...

kahju et nii arvad ja et seda ülbuseks pead:)

Paula said...

viie sain, tahad eksamitööst koopiat ka?

josssa said...

not worth the paper...

Anonymous said...

Filmi nimi on siiski "Lumivalgeke ja kütt", mitte "Tuhkatriinu ja kütt" ... Also, nagu tra sa sinna kinno koguaeg ronid kui sa kõik filmid nii maha teed?

Anonymous said...

Sama hästi võiks ju küsida, miks sina siia blogisse koguaeg ronid, kui sa kõik postitused nii maha teed?

josssa said...

Mis te arvate kui kõik võtaks need mõned minutid ja teeks Google´i kasutaja endale. Kõik oleks palju arusaadavam kohe.

Anonymous said...

sul on avalik blogi ning anonüümsed kommentaarid lubatud, kui sa ei tahaks saada ei anonüümseid ega muid nö võõraste kommentaare, siis miks sa blogi kinniseks ei pane?

Anonymous said...

ära põkka nüüd

josssa said...

miks panna kinniseks? alati saab hea suutäie naerda kui neid anonüümseid kommentaare lugeda...

Anonymous said...

Kohe näha kuidas mõni/mõned ei kannata kriitikat ega teistsuguseid arvamusti. Hoopis selle peale tuleb mul naer peale.