Pages

Wednesday, May 30, 2012

TITEALERT


Titepäev osadena :P

See on suisa huvitav, kuidas blogi kirjutamine kipub unarusse jääma täpselt siis, kui just oleks kõige rohkem, millest kirjutada. Ma olen lausa uhke oma sõnastuse üle hetkel. Niisiis, alustades sealt, kus ma pooleli jäin - esmaspäevast.

Mariaga ja ta kunstliku viljastamise riistapuuga (Välliku kuldsed sõnad)

Titabeebid ennnuga

Esmaspäev oli konsultatsioonidele pühendatud päev, mis algas kahe eesti keelega. Järgnesid kaks matemaatikat ja üks saksa keel. Midagi väga tõsist ei teinud me üheski neist tundidest. Peale kooli sain Joosepiga kokku ja hiljem saatsin ta trenni. 

Paulapower möllab taas

Ma niisama veider :))

Teisipäev oli kauaoodatud titepäev, mis küll paljude lubatud keeldude kiuste toimus. Tulime kooli ja päästsime mis päästa andis, et kõik oleksid vähegi titelikud. Tegelikult oli osalus meie klassi puhul isegi suur, mis oli väga positiivne. Esimene tund oli muidugi füüsika, kus oli kontrolltöö. Kuigi me Marisega ikka heietasime, et see viimane kontrolltöö otsustab meie füüsika trimestri hinde ja et see tuleb viis saada, oli vaatamata eKooli kontrolltöö hindele viis trimester meil mõlemal siiski neli. Täna hommikul kurtsime oma kurba saatust, aga olime isegi õnnelikud, sest meie üheksanda klassi lõputunnistusel on hinnete viis ja neli suhted täpselt samad. Ruska selle peale, Maris!
Käisime põsepuna- ja sukavarusid täiendamas

Meeleolukas indeed :)

Peale füüsikat oli matemaatika, kus õpetaja kahtles sügavalt meie keskendusvõimes, nähes, kuidas me välja näeme. Mina isiklikult keskendusin oma roosa leemuriga eelviimases pingis vägagi. Peaaegu. Muusikas kuulasime eurolugusid, ühiskonnas meenutasime oma esimest koolipäeva. Olgugi, et me teise Paulaga kordasime pidevalt, et me tahame kuivaks jääda, oli mõnel vaja siiski tulla ja mulle oma pudel kaela kallata, mis lõppes sellega, et ma lendasin peale ühiskonna tundi pikali ja põlv oli jälle mõnusalt valus. Veidi viimaseid pisaraid arstikabinetis, natuke Eneli tõhusaid anekdoote ning peale seda lonkasin koju. Töötlesin pilte, magasin, Joosep tuli külla, aga blogi kirjutamiseni ikkagi ei jõudnud. 

Ergo tittedes

Paula & her weird thumbs approving (Maris, mida sa teed??)

Igatahes, mul on isegi hea meel, et ma teiega koos pärast läbimärjalt linnas ringi laskma ei pidanud ja kogu see esimene pool päevast, mis ma teiega koos veetsin, oli mostly väga meeldiv. I mean, enamus teist suudavad täitsa armsad ja toredad olla. I might even miss some of you...

Ülejäänud pildid titepäevast aadressil:http://public.fotki.com/paulajohannaa/titepev/

No comments: