Pages

Sunday, May 6, 2012

sweet dreams are made of this

Turnida meeldib teisele...

Käisin Kambjas tibusid vaatamas. Nad on päris kõvasti kasvanud vahepeal ja varsti ei mahu nad sinna puuri enam äragi. Umbes selleks ajaks, kui mina järgmine kord Kambjasse jõuan näiteks. Aga ägedad olid nad ikkagi. Paula on endiselt puuri kõige pisem tibu, aga üsna asjalik. Joosep magas pool ajast toidukausis ja oli endiselt puuri kõige suurem tibu, mis pole kokkuvõttes üldsegi imekspandav, ega ju? Eneken on ilmselt tegelikult kukk, sest ta on ainus, kellel mühinal hari kasvab ja peale selle on Eneken ainus, kes vihmausse sööb. Käisime Joosepiga vihmausse välja kaevamas, Joosep sattus vaimustusse sellest. Tõmbas neid pooleks ja siis teatas, et nad elavad niikuinii rõõmsalt kahe poolena edasi! Suurema osa lasime pärast mulla sisse tagasi, sest tibud polnud huvitatud.
Nagu Paula õhtuti ;D

Peale selle käisime paadiga sõitmas ja sõime suitsulatikat. Joosep rääkis mulle kaladest, kuna ma ei tea kaladest midagi. Ise kutsun kalasid: "Peeter, Peeter, Peeter!" Siis oli traditsiooniline Kambja kaardiõhtu ehk siis üks ring džentelmeni. Kartulisalatit sai (maailma kõige parem kartulisalat).
Tibununnu, kui parajasti varbaid otsast hammustada ei püüa ega miskit

Hommikul, tegelikult lõuna paiku, tulime Tartusse tagasi. Tegin pool päeva lugemismappi, mis tuleb homseks ära esitada ja siis üritasin muude ainete kodutööga ka ühele poole saada. Lihtsalt kohutav, kui palju võib õppida anda üheks päevaks. Vahepeal magasin tund aega, sest öösel magamisest eriti miskit välja ei tulnud. Nüüd kavatsen igatahes magama minna. Panen oma armsad kiisupildid üles siia veel ja loodan, et keegi veel üldse loeb mu blogi.

Mu Lesemappe, millega ma terve nädalavahetuse põhimõtteliselt jändasin (Supermani page on lahe)


Homme on esmaspäev. Obviously. Ja mu challenge on jälle pooleli jäänud. Damn. Paula. Ei. Nii ei saa :D

2 comments:

Anonymous said...

Su VYou on maas?

Paula said...

mu VYou on kinni, jah