Pages

Saturday, May 19, 2012

lithium


Hommikuti teiseks tunniks minna on nii mõnus. Saab normaalselt välja magada ja muidu on ka mõnusalt aega. Ühiskonnas me muidugi kuigi palju ei teinud, mingi viktoriinisarnane asi oli. Ühiskond on üldse selline ebamäärane aine minu meelest. Kehalises saime miski ülesande, mille ma suures õhinas kavatsesin viie saada. Eks siis paistab. Füüsikas rääkisime tähtedest, õigupoolest küll kuulasime. Matemaatikas tegime seda põnevat töölehte, mida eelmine kordki ja inglise keeles tegelesime prepositionitega. Täitsa tavaline reede, I'd say. 


Peale kooli mängisin niiumbes paar tundi kitarri. Uuringud on näidanud, et kõige rohkem sööb Paula just nimelt kitarri mängides. Ma isegi ei tea miks. Selline boheemlaslik tunne tekib lihtsalt. Lebotad voodi peal, mängid "Roosat elevanti" ja aeg-ajalt ajad endale banaane või juustukoogikohukesi sisse. 


Ja seejärel läksin oma bro'de sünnipäevale. Üks sai kuus ja teine sai natuke rohkem. Täitsa fun oli. Gretat nägi üle pika-pika aja, sai iga-aastane kohustuslik sõbrapilt tehtud. Marcusel oli seal palju pisikesi sõpru igatahes, kellega mööda aeda ringi lasta. Ma üldiselt campisin ja hoidsin energiavarusid kokku või midagi.


Koju jõudes tegin kehalise kodust tööd. Jah, kodust tööd. Joosep põhiliselt tegi seda ja ma kirjutasin. Päris hea on omada boyfriendi, kes teab midagi takistusjooksust ja soojendusharjutustest. Ja kõigest muust ka. For real, mida Joosep EI tea?


Homme mängin ilmselt terve päeva eeskujulikult kitarri. Ma pole oma teist lugu veel väga vaadanudki. Täna jõudsin lisaks kitarrimängule veel natuke lõpupeo laulule sõnu ka kirjutada. Ahjaa,

tulge mu lõpupeole. 21.06.2012. Raatuse aulas. Kell 12. Just for the heck of it.

Ma ilmselt mängin seal kitarri, võib-olla laulan juurde. Oleneb, kuidas meil nende mikritega asjalood on :D

Pükstega probleeme, i know. A ma olengi gangsta. 

Le sõpapilt 2012

No comments: