Pages

Monday, May 14, 2012

i'm sorry but the party's over


Jooksime Cooperit esimese tunnina hommikul. Ma võtsin juba varem kindla eesmärgi see viiele joosta, aga täna hommikul tundus selleks väga vale aeg. Nagu alati. Pealegi ma olin haavatud ja üleüldse oli kõik nii halb :D Aga ilm oli täitsa okei ja Papa Roach - Hollywood Whore on jooksmiseks täitsa hea variant. Viimastel sekunditel viskasima Anxuga ennast igatahes kahte lehte laiali. Viied saime. Ma isiklikult olin täitsa uhke oma tulemuse üle, eelmise aasta omast parem ja puha. Aga terve päev oli nii halb olla. Mul läks selle suure hingeldamise peal hääl ära. Mul üldiselt polekski sellest kahju, kui just poleks 14. mai.


Sest 15. mail on mul solfedžos suuline eksam, mis tähendab palju laulmist. Vähe sellest, õigesti laulmist. Niisiis pean ma kuidagi oma hääle homseks taastama, et ilusasti cis-molle ja As-duure ette laulda nagu ööbik. Tho' seda ei juhtu niikuinii.


Eesti keeles parandasime kirjandite vigu ja mina sain muidugi klassi ees hiilata sõnaga "lemmikkirjanikke". Mitte, et ma selle otseselt valesti oleks kirjutanud, aga mul oli i täpp puudu ja seetõttu loeti see "jämedaks veaks". Sain veel klassi ees moraali ka. Ühelgi i'l ei jäta enam elusees täppi pealt ära. Dsiisas. 


Ülesäritatud pildid on ägedad ja varsti on suvi. Arutasime täna Marise ja teistega lõpulugu, mille raames kavatseme kolmapäeval ja neljapäeval peale tundi suure brainstormi teha, et sõnad välja mõelda ja üleüldse vaadata, mis laulu peale see üles ehitada. Plaanis on teha inside naljadega cover. Või midagi sinna poole. 


Mu kassil on kalduvus lauajala ümbert kinni võtta ning üles-alla hüpata nagu pisike üles keeratud vedru. Mul poleks selle vastu midagi, aga see näeb lihtsalt kohutavalt ebaeetiline välja, kui üks pisike karvane kassipoeg seda teeb. 


Just nimelt selline...


Homme on füüsikas päikesesüsteeemi peale töö, mille Paula peab viie saama, sest Paulal on seda viit vaja, et tunnistus ilus välja näeks. Paula peaks praegu tõdesid Jupiteri, Saturni ning kääbusplaneetide kohta õppima, aga Paula kirjutab hoopis ülesäritatud piltidele toetuseks teksti vahele, et teil oleks ilus vaadata ja hea lugeda. Ma küll ei tea, kui ilusad on ülesäritatud pildid või mina, aga vähemalt on pildid. Loodusesõprade tarbeks on üks lill ka. Nime ei tea. Näeb välja nagu karikakar, aga on kollane. I mea, must-valge, ilmselgelt. 


Täna oli solfi kirjalik eksam, muide. Ma omast arust ei kirjutanud diktaati väga valesti, rütmidiktaadis tabasin ka selle "rosina viimases taktis" ära, nagu õpetaja suvatses öelda ning paralleelhelistikke teadsin ka kusagilt. Või siis arvutasin välja. 

Vot tak. Homme saate ebaõnnestunud suulise eksami muljeid ;)


No comments: