Pages

Friday, May 4, 2012

crash crash burn

Tänane kehalise tund möödus väga mõnusalt. Kõigepealt käisid mingid vennad jalgpallist rääkimas, see oli üsna suva. Kuna Pauladel oli kehalisevaba päev, siis jalutasime rahulikult, kuni teised cooperi testi jaoks proovijooksu tegid. Kõndisime rahulikult, kui äkitselt ilmus meie ette pood. Comarket. Olime suures segaduses ja valmistusime juba jooksma, kui pood meid ühtäkki endasse tõmbas. Sattunud poodi, laius meie ees äkki suur Coca-Cola riiul, ahvatlemas meid, pisikesi Paulasid. Coca kinnitus meie käte külge, haaras taskust pangakaardi ja sundis pin-koodi sisestama. Nii me siis lahkusimegi poest järjekordse 1,25-liitrise Cocaga.


Who am I kidding, me käisime lihtsalt Cocat ostmas. Ülejäänud kehalise tunni tegime jõusaalis boomboxi abil Paulaga motiveerimistantsu ehk siis tantsisime a'la Katy Perry ja mingite muude asjade järgi. Meil Paulaga on sama sündroom, somehow teame me kõikide mainstream lugude sõnu peast, aga me ei kuula neid vabatahtlikult.


Füüsikas lahendas Eneli ristsõnu, ma kuulasin vahelduva eduga Marsist ja Kuust huvitavaid fakte, vaatasin mingit huvitavat videot, vahel tegin Anxust ja Paulast pilte, vahel tegin matat ja vahel jõin kokat. Igatahes oli väga tore. Eriti tore oli see, et ma füüsikas viie sain. 


Anxu: "Vaata, mulle sobivad need juuksed!"

Paula oli niisama Tumblr. 

Matemaatikas me vist ei teinud eriti midagi. Koonuseülesanded for the win. Inglise keeles sain pop quizi eest maksimumpunktid, mis oli väga meeldiv. Seal kusagil vahepeal tegin suures hunnikus kalligraafiat. Ja pilte.

Õhtul käisin kooli juures kossu mängimas, lihtsalt selle pärast, et ma olen awesome. 

4 comments:

Eneken said...

ee... kas su karamell on ära kulunud või on need vanad pildid või on mul silm tönts?

Paula said...

See on lihtsalt väga hele Photoshopi action, muidu olen veel suhteliselt karamell. Aga kui aus olla, siis see kulub küll päris kiiresti. Mau.

Eneken said...

Mau jah... erisoove Quebeci lennujaamast või DC-st? Ja selle vidina nimi on skype, mille kaudu saab pikemalt rääkida :) pärdikukalli!

Paula said...

jaa, kujutad sa pilti, et ma isegi tõmbasin selle uue Skype'i versiooni endale.
ikkagi ei meeldi mulle Skype...
aga, erisoove ilmselt ei ole..
kallineh