Pages

Sunday, May 20, 2012

42


Sellest, et Starbucks on overrated, sain ma aru juba esimesel suvel USA's olles, aga ometigi oli see lihtsalt nii popp koht ja pealegi leidus neid absoluutselt igal nurgal. Mõnel ristmikul võis lihtsalt a'la neli Starbucksi spottida. Kui me Julie'ga D.C's ringi trippisime, siis ta ütles umbes: "Siin on hea frappuccino, siin on hea teenindus, siia pole mõtet minna: pikad järjekorrad," kusjuures kõik mainitud Starbucksid jäid vahemikku Julie kontor kuni Smithsonian (loe: ainus muuseum (loe: muuseumite kogum) maailmas (loe: seni), mis mulle päriselt meeldinud on ja kus võiks lihtsalt päevi ja nädalaid veeta). 
No igatahes, Starbucksi kohapeal tehtud frappuccinod olid täitsa okei, aga vaatamata kookosele, vahukoorele ja üüratule kogusele karamellisiirupile ei ületanud nad seda purgiversiooni, mida sai igast toidupoest. Minu mäletamist mööda müüdi purgi-frappuccinot isegi Angels'is (loe: pood, kust sai jalutamiskauguselt (loe: Ameerikas väga harv nähtus) värskeid apelsine (loe: piisavalt värskeid, et emmele apelsinimahla teha) ja seda lihavõtete kooki, mida emps mulle viimane kord USA'st tõi. 
Ja mommy tõi mulle seekord USA'st purgi-frappuccinot. Just sayin', et see on suuremasse purki pandud, aitäh, Starbucks :)

PS: Üldiselt ma maasikamaitselist frappucinot juua ei soovita, sest roosa värvuse jaoks kasutavad Starbuckslased pisikesi putukaid and that's kinda sad. Tho' maasikamaitseline on päris hea. Ja mis need paar putukat siis ära ei ole. Šokolaad sisaldab ka putukajalgu ju. Meh. Happens. 

7 comments:

Lisete Reineberg said...

Frappuchinod on head, aga minu maitsele liiga magusad :D

Meryt said...

Kui USAs olin, siis jõin ka seda kogu aeg, tõsiselt maitsev :)

Paula said...

Lisete: Tõsi, väga palju ei suuda minagi seda juua :)

Meryt: Eksole! :)

Anonymous said...

pole just selle postitusega seotud - aga kas liisu suitsetab?

Paula said...

none of my business, seega ei oska vastata.

Eneken said...

aga miks liisu käest ei küsita? :P

Paula said...

my thought exactly.