Pages

Sunday, April 29, 2012

wink wink

Mässasin Photoshopi ja makroga. Te ei kujuta ettegi, kui raske võib olla ühe silma gifi tegemine :D

Meie Joosepiga nautisime eile igatahes ilusat kevadilma ja sõitsime pool päeva ratastega ringi. Joosep hindas läbitud distantsi umbes nagu 15 kilomeetri kanti. Ma ei oska midagi pakkuda, seega las ta olla viisteist. Vahepeal suutis ta enda jala katki tõmmata kusagil ja ma sain talle Aurast plaastrit küsimas käia. Istusime ja arstisime teda seal jõe ääres. Õigemini arstis ise ennast. Ma olin moraalseks toeks.


Mingi aeg näitasin talle Schnurri ja siis sõitsime veel pool linna läbi. Vahepeal jõudsime veel kooli juures kossuplatsil käia ja suure osa Tartust läbi sõita. Väga awesome oli. I mean, väga.


Õhtul vaatasin "The Notebooki" uuesti. Ma mäletasin natuke teistmoodi seda. Minu mälu järgi oli see tüdruk veidi normaalsem, aga mis seal siis ikka. Pisaratekiskuja on see film siiski. Lõpuni tegelikult ei jõudnud sellega. Kes veel näinud pole, siis kui teile romantilised draamad meeldivad - go ahead. Raamat on ilmselt ka väga hea. 


Täna hommikul mängisin kitarri, keeled venivad endiselt, seega ma enamiku ajast lihtsalt häälestan seda hoolega. Ja pärastlõunal vedasin kiisumiisu välja. Talle ei meeldinud olla seal, jooksis minu juurde alatasa, puges kapuutsi sisse ja lõpuks karjus nagu ratta peal, et keegi ta ometi tuppa tagasi laseks. 


Tagatipuks kadusid mingil veidral põhjusel pooled pildid üldse ära ja kuna isegi tund aega jamamist ei saanud ma neid taastatud, läksin hoopis kooli juurde korvpalli mängima. Teel sinna hakkas vihma sadama, aga põhimõtteline tüdruk, nagu ma olen, lootsin, et see läheb kohe üle. Kümne minuti pärast, kui vihm juba paduvihmaks kiskuma hakkas, kõndis Maris mööda. Viskas ka paar preililikku viset, rääkis paar sõna juttu ja läks koju. Pärast poolt tundi vihma käes ligunemist kõndisin üleni porise, märja ja lirtsuvana koju tagasi. Kirjutasin blogi ja nüüd lähen teen uue katse, sest vihm on järele andnud ;)2 comments:

Eliise said...

Kassiarmastaja minus sulab :) Tead sa võibolla mõnda head tutoriali, kuidas photoshopis gife teha? Pole üldse asjaga kursis ja ei kujuta ette, kuidas see käib aga tundub huvitav.

Paula said...

Ma ise õppisin selle katseeksitusmeetodil selgeks, lihtsalt mässasin. Seega ma ei oska õpetusi soovitada, aga kui sa netis ringi vaatad, siis kindlasti leiad miskit.