Pages

Thursday, April 26, 2012

meow

Tsauki, monsterid :)

Vaata, see vilgub :P:P

Ma olen sellel nädalal päris head tööd teinud ja suurema osa oma töödest järele vastanud. Ja kusjuures ma olen nendeks õppimise kõrvalt ka korralikult jooksvateks töödeks õppinud, seega saate ilmselt aru, et blogi kirjutamiseks ei jää just kuigi palju aega. Muud kontrolltööd kui sellised ei vääri vist eriti kirjeldamist (kuigi on üsna imepärane, et ma tänaseks tean peast, mis on Makedoonia ja Kosovo pealinnad ja kus need asuvad), aga füüsika oma tahaksin siiski mainida.


Läksin täna peale tunde füüsikaklassi ukse taha, ootasin kuni eelmine klass välja tuli ja hiilisin sisse. Istusin esimesse pinki maha ja küsisin korraks veel märkide kohta, mis näitavad, et ööpäev on täis. Peale selle, et kell on kaks korda ringi teinud. Pärast seda, kui Vällik oli lasnud mul vastuse välja mõelda, sain ma ise ka aru, kui loll küsimus see oli. Damn. Võtsin pinali välja ja olin valmis kontrolltööd kirjutama hakkama, aga ta tõi hoopis tagant ruumist tähtkujude gloobuse, pistis selle seina ja lülitas põlema. Ütles: "Magic!" ja istus maha. Ja järgmised 20 minutit ta lihtsalt seletas mulle seda teemat. Tegelikult päris ei seletanud, vaid esitas küsimusi ja siis andis vihjeid, seni kuni ma aru sain. Nii fun oli. Tegelikult ka. See oli officially kõige parem füüsikatund ja kõige parem järelvastamine, olgugi, et ma selle eest hinnet ei saanud ja otseselt kontrolltööd ka ei teinud.

Paula tutvustas saksa keeles oma husbandi meile :P

Homme oleks ma seega tahtnud üle kõige füüsikasse minna, aga mul on sel ajal saksa keele olümpiaad mille ärajätmine paraku ilmselt purustaks mõne õpetaja südame või vähemalt teeks neil tuju pisut pahaks, seega ma üritan üle elada järjekordse füüsikatunnita.

Ergoga tähistasime sööklas ta Treffi sissesaamist buddy handshake'i leiutamisega

Peale kooli käisin jooksmas. Ma kusjuures kartsin hullemat. Kui mitte arvestada neid 30 minutit kõndimist, siis 10 kilomeetrit jooksu pole üldse paha. Kokku jooksin-kõndisin mingi poolteist tundi. Midagi sinna poole. Seega kui natuke pingutada, siis tunni ajaga jookseb 12 km ära küll, ma usun. Või tund ja kümme. Midagi sinnapoole. No igatahes on mul jalad mõnusalt väsinud nüüd. Aga õhtul lähen rattaga sõitma, seega olen tubli tüdruk.

Olin sinine täna. Ise rahul at least. Paula ütles, et ilusad on :D

Mu kassi nimeks sai Nurr või Schnurr või Ants või lihtsalt Ksks. Kutsutakse nii, kuidas juhtub. Reageerib üldiselt Ksks'ile. Aga blogise kuulete temast edaspidi kui Schnurrist. Mommy idee. Ja ma nüüd lähen teen midagi kasulikku. Mängin kitarri, õpin homseks proovieksamiks solfedžos või homseks saksa keele olümpiaadiks.

Mul on pilte kogunenud imekombel :)


6 comments:

Anonymous said...

Su kiisu on nii armas !! :)

Paula said...

on tõesti :)

Anonymous said...

Kuidas sa selle kiisu siis said? :)

Paula said...

tassisin turuväravast jopehõlma all koju.

Anonymous said...

oot, kas sa siis ostsid ta või leidsid, oli ta kodutu kass?:)

Paula said...

ostsin. mis selle teadmisega peale hakkad? :D