Pages

Sunday, April 22, 2012

le little animals

Algatuseks ütlen, et ma üritan edaspidi vähe korralikumalt blogida. Otseses ja kaudses mõttes. Ma pean oma unevõla enne tagasi tegema, kui ma korralikult suunatud ja kodeeritud postitusi kirjutama saan hakata. Seni peate korralikult üleval pidama ennast. Ilma postitusteta.
Tiana, Lennart ja Reinecke (aka Harriett) ja Mittelalter (le moustache) 

Hommikul kuue paiku olime bussijaamas ja saatsime sakslased ära. Seekord ei nutnud ma kordagi, vähemalt mitte goodbye-pisaraid. Ei Comeniuse omi ära saates (kusjuures see nägi välja nii, et kõik olid juba bussis, vihma sadas ja Paula jooksis bussi, et kõigile veel kiired kallistused teha ja siis jälle bussist välja oma grupi juurde tagasi tormata) ega ka Lüneburgi omi ära saates. Mitte, et nad mulle meeldinud ei oleks. Mulle meeldis Andrese ja Villega Auras võidu ujuda. Mulle meeldis Tabeaga asjalikku juttu ajada. Mulle meeldis olla vahel see tüütu eestlaslest päikseke, kes oma energiaga (tegelikul pole mul aimugi, kust see energia tuli, sest magada ma sel nädalal küll ei jõudnud) teistelt naeratusi välja pressis. Mulle meeldis Caitliniga rääkida ja igasuguseid totraid sõnu õppida. Mulle meeldisid nad võrdlemisi palju. Lihtsalt, ju mulle siis tol hetkel ei tundunud see ära saatmine nii drastiline. We have Facebook!

Suudlevad Tudengid aka viimase õhtu õhtusöök 

Peale bussijaama käisime Kambjas, kus oli kümme tibu. Teadupärast pole tibude puhul võimalik eriti adekvaatselt otsustada, kes on kana ja kes kukk ning lõppude lõpuks tohib nende seas olla ainult üks kukk. Seega tegime oma pakkumised kanade-kukkede suhete osas. Vanaema pakkus 6:4 kukkede kasuks. Mina 7:3 kanade kasuks. Joosep 5:5 (sooline võrdõiguslikkus). Emme pakkus vist 6:4 kanade kasuks, aga ma pole päris kindel. Raudselt selgub, et on ainult üks kana ja üheksa kukke...
Lisaks sellele oli kõigile tibudele nimesid vaja. Osadele saime nimed pandud, osad jäid järgmiseks korraks. 

Saage tuttavaks - Paula. Selline pisike armas tibu, kes aeg-ajalt teistele tibudele selga hüppas ja paanikat tekitas või siis kätte võttes nokaga ennast sügavamale kaevata üritas. Ilus kõht oli tal ka. Ja kõverad jalad. Pealegi, see, et Paula tegelikult kukk on, oli väga ebatõenäoline, seega safe variant. 
Saage tuttavaks - Joosep. Kuna see oli ainus tibu, mis nägi välja nagu kindel kukematerjal, siis me otsustasime talle Joosep nimeks panna. Tähtsa näoga, kõigist pikem ja üleüldse täitsa armas. Ja oli väheusutav, et Joosepist võiks Josephine saada. 

Chick. 

Tibupilt

Seltskondlik tibupilt

Paula & Joosep (või siis Paul & Josephine)

Koju tulles otsustasin kooliasjad üle vaadata ja kitarri mängida. Nagu ikka, peavad kitarrikeeled just siis katki minema, kui sul oleks vaja väga harjutada, kui sul on parasjagu piisavalt aega ja eriti siis, kui kõik muusikapoed lähima tunni aja jooksul kinni pannakse. Istusin bussi peale, sõitsin Stanfordi, kus selgus olevat mingi kontserdisarnane asi. Vudisin Rüütli tänavale, kust sain keeled, aga kellelgi polnud aega neid vahetada. Kujutan ette, kuidas Karl rõõmustab, et ta ühe vasakukäelise kitarri uuesti keelestada saab, eriti siis, kui mul on kohe varsti eksam ja "Roosast elevandist" on näha ainult kahvaturoosa elevandipoeg. 


See on igatahes linnas käimise tulemus. Sain endale ühe pisikese kassipreili, kes viimased pool päeva mu tähelepanu köitnud on. Ta on üsna tagasihoidlik ja vaikne, aga kui vaja, siis mängib väga edukalt ja hammustab oma olematute kassikikudega. Nurr on ka, selline tagasihoidlik mopeedinurr koos uniste kiisusilmadega. Ja pool päeva on see neiu lihtsalt maganud. Vahetpidamata. Peale selle on ta paras memmekas, sest kui ta üksi jätta, hakkab ta miu tegema ja ei jää enne vait, kui on saanud riiete sisse pugeda. Hetkel kirjutan voodis blogi ja preili ronis mu hommikumantli sisse nurru lööma. Preilil on veel nime vaja, seega kui teil on häid ideid, siis võite kommentaare kirjutada.


Talle meeldib mind ninast hammustada :D

2 comments:

Anonymous said...
This comment has been removed by a blog administrator.
Anonymous said...

Kuidas sa selle kiisu siis täpsemalt said? :)