Pages

Sunday, April 8, 2012

14


Telekast ma filme üldjuhul ei vaata. Ma ei vaata peaaegu üldse telekat, kui aus olla. Sealt on parem vaadata aeg-ajalt mõnda head seriaali. Nende krimiseriaalide juures on hea see, et ei pea koguaeg kursis olema, sest iga kord on (tavaliselt) uus case. Kuigi noh, seebikate puhul on sama lugu, sest kahe kuu jooksul ei muutu seal mitte kui midagi, aga need on lihtsalt paras ajusurm.
Kinos vaatan ma vist isegi rohkem täispikki filme, kui kodus, mis on üsna üllatav. Ja õnneks on mul kinode jaoks täpselt õige ringkond sõpru: Eneli, kellega läägeid ja romantilisi asju vaadata ja Joosep, kellega vaadata kas väga-väga häid filme või siis kõik neid ülejäänusid, olenevalt sellest, kas minnakse kinno filmi või lihtsalt kinno minemise pärast. Vahepeal käime empsiga ka kinos, aga üldiselt on Tallinnas pigem need ägedad movie night'id, kus me filme vaatame. Ja filme on neil... PALJU.
Kui filmidest üleüldse rääkida, siis ma vist võin mingil määral peaaegu kõike vaadata. Tuleb tõdeda, et kõige paremad filmid on tavaliselt panga-, maali- või juveeliröövidest, sest neil kipub väga huvitav ülesehitus olema. Actionid on väga head seega. Komöödiad väikestes kogustes on ka head. Romantilised komöödiad ja draamad on samuti väikestes kogustes head. Ja dokumentaalid on väga head. After all meeldivad mulle multikad ka :D

No comments: