Pages

Thursday, March 22, 2012

you can check out any time you like, but you can never leave

Mitte, et ma millegi üle kurdaks. Absoluutselt mitte! Mulle meeldib, kui inimestele meeldib, et mulle meeldib blogi kirjutada. Ja mulle meeldib, kui nad seda loevad, aga kas keegi palun selgitaks mulle, millisel imelisel põhjusel mu blogi täna tavalise 200 asemel üle 500 vaatamise sai {EDIT: pool tundi hiljem oli üle 600} {EDIT2: tund aega hiljem üle 700}? Nagu... Sorry, aga see ei saa mingi accident olla :D

(Ma uurisin oma traffic source'id läbi ja mulle tundub, et inimesed on lihtsalt jõudsalt Google'it piinanud ja otsinud Treffneri katsete tulemusi, selle pärast mul ongi mingi 8 vastet Treffneri, 4 vastet Treffneri katsete ja 2 vastet füüsika kohta. Ja 9 tükki on "paulajohanna katsed". Ma täitsa mõistan, et ma olen oma blogis mingi ülbe tüdruku mulje jätnud, kes arvab endast hullult hästi ja on räigelt tark, aga ma pean tõdema, et katsetel läks suht keskmiselt :D Googeldada tasub aprilli lõpus ;)) KELLE BLOGI ON kevadeootaja.blogspot.com??? Ma ei saa seda lugeda, aga sealt tuleb mingeid vaatamisi mulle :D

Mul on hämmastavalt lõbus vaheaeg, muide. Hommikul käisin jooksmas näiteks. Tähtverre ja tagasi, tegelikult Tähtverre ja peaaegu tagasi. Peale seda koristasin oma toa ära. Peale seda õmblesin oma pluusi lõpuni (peaaegu). Mul läks esimene nööpauk nässu, seega ma pean sinna mingid lillekesed peale konstrueerima või midagi sarnast. Aga muidu on see täitsa valmis.

Õhtul küsis Ergo, et kas ma ei tahaks aidata tal kino kinkekaarti kulutada ja temaga kinno minna. Ma vaatasin selle filmi treilerit ja see tundus päris okei. Võinoh, vaadatav, "Hangoveri" tegijatelt ja puha. Mis seal ikka. See kõlas palju huvitavamalt kui mu varuplaan õhtuks - istuda niisama ja ehk lugeda kohustuslikku kirjandust.


Filmiks oli "Projekt X". Ja pärast tänast ei soovita ma mitte ühelgi indiviidil seda filmi vaatama minna. Ma pole vist kunagi keset filmi tundnud, et ma tahaks saalist ära minna. Aga ükskord on ju ikka esimene kord, eksole.

Film ise on sellest, kuidas kolm (neli vist tegelikult, aga see kaameramees on suht ghost) luuserit otsustavad, et nad teevad ühe kuti jaoks mingi eepilise sünnipäevapeo ja saavad üleöö kooli popimateks poisteks. Plaan missugune ju! Kuti vanematel on kuti sünnipäevaga samal päeval pulma-aastapäev, seega nad lasevad nädalavahetuseks kodust jalga. Isa ütleb kutile, et tema autot puutuda ei tohi, viis inimest on piisav arv külaliste jaoks ja poisi emale ütleb veel umbes, et: "Ta on nii luuser, et tal polegi ju sõpru, keda kutsuda, nii et miks me ikka muretseme!"

Well, kuigi sellel kutil reaalselt ongi mingi kolm sõpra ja üks best girl friend, kes jah, filmi lõpuks on tema girlfriend kokkukirjutatult, siis üks neist poistest on mingi hull eluvend, kes kutsub reaalselt pool Californiat sinna peole. Ta topib selle kuulutuse netti ja raadiosse ja ütleb kõigile, et nad veel oma tutvusi ka kaasa võtaks.

Minu jaoks oli see asi juba väga awful siis, kui kõik need tüübid sinna majja oma alkoholiga sisse sadasid ja kuigi see maja ALGUSES lukus oli ja nad tagaaias ja basseinis oma asja ajasid, siis mulle piisas sellest, et nad poisi koera heeliumiõhupallidega minema lennutasid ja üle naabruskonna mingit awful muusikat lasid.

Aga don't worry, see läks hullemaks. Saalist välja kõndimise tunne tekkis siis, kui nad olid isa auto basseini sõidutanud, lühtri otsas kõõludes selle laest alla tirinud, akna katki löönud, mingi kääbuse ahju kinni pannud, aiapäkapiku katki löönud ja sealt hunniku narkot leidnud, ennast maani täis joonud, pool naabruskonda põlema pannud, autod täis oksendanud... oi, äkki te tahate seda filmi ise vaatama minna... siis ma vist ei tohiks kogu filmi sisu ära rääkida, ega ju?

Aveliis, su kingitus on väga asja ette, see on nagu the best detail igale pildile :D


Igatahes, see oli kohutav. Homme lähen Eneliga "Näljamänge" vaatama. Siiralt loodan, et see on parem :D Ma ei tea, kas ma olen teile maininud, aga teate neid popkorni maitseaineid? Ma reaalselt kuhjan enda popkorni kahe erineva maitsega üle alati. Fun facts või miskit.


Pildid on, nagu ülbete tüdrukute blogides ikka, ainult endast. Okei, tegelikult ma ei consideri ennast ülbena. Give it a shot ;)

Pealkiri: The Eagles - Hotel California

8 comments:

Martina said...
This comment has been removed by the author.
Martina said...

Kui ma sind linnas nägin, siis läksin just ise Näljamänge vaatama, ja mulle meeldis :) Kuigi ma olen neid raamatuid ka juba kõiki lugenud :D Soovitaksin ikka :)

Paula said...

Ma usun ka, et Näljamängud on parem, kui Projekt X :D Aga siis on hea, kui sulle meeldis. Kirjutan homme enda kokkuvõtte ka siis :D

Anonymous said...

saa üle enda probleemidest :D:D tegeltkaa..

Paula said...

Millistest? :D

Paula said...

Man it up pigem ja show yourself :D

Lisete Reineberg said...

Sa võiksid teha oma lemmikuimate blogide postituse :D

Paula said...

aww, nii armas, et keegi aeg-ajalt soovitada viitsib miskit..
aga ma jätan meelde ;)