Pages

Sunday, March 25, 2012

Nimi Eyjafjallajökull tähendab islandi keeles 'saare mägede liustik'.

Pealkiri on lihtsalt hariv. U know, ma tunnen end vastutavana. 1000 inimest loeb päevas keskmiselt mu blogi ja ma peaks teile nagu midagi vastu ka andma. Seega õppige fakte pähe. Võivad gümnaasiumi vestlustel kasuks tulla või siis lihtsalt mingis huge bitch-fightis. Kujutage ette mingit ülimat argumenteerimist, kui äkki üks osapooltest ütleb, mida tähendab... see... veider nimi...

Okinormi, et ma kolm postitust päevas kirjutan, aga ma teen teile kiire bulleti, no worries.

Olin mingi hull sfinks täna, just because I can.

  • Ma olen kõige kohutavam jõhkard, sest ma killisin täna kogemata ühe täiesti süütu pisikese kahe täpiga unise lepatriinu ära. Mau. Ma olen vist igavesti lepatriinude maailmas halvas nimekirjas nüüd. Igatahes on mul väga kahju.
  • "Projekt X" põhines tõestisündinud lool ehk siis kusagil Melbourne'i lähistel toimus umbes sarnane pidu ja kõik, mida ma selle kohta öelda oskan, on: "Kohutav!" Ainus asi, mis selle filmi juures seni veel talutav oli, oli fakt et 'see on ainult film'. Guess what...
  • Ma avastasin, et ma olen 16-aastane ja saan nüüdsest lotot mängida. Vot kui meeldiv.
  • Kui loos on sees 'bloodshot eyes', siis see on tõenäoliselt Bullet For My Valentine, ma olen tähele pannud. Lihtsalt fun fact.
  • Homme algab kool, mis oleks muidu täiesti okinormi ja talutav, aga ma lihtsalt ei jõua seda kolmandat trimestrit enam. Motivatsioonipuudus. Katsete tulemused on selle trimestri ainus asi, mis pinget tekitab. Evolutsiooniõpetus? Majandus? Teine asi, mis natuke huvi äratab on 14. aprill ja keemiaviktoriin, mis tuletab mulle meelde, et ma peaks keemiaalast kirjandust lugema hoolega.
  • Käisime issiga täna seal Lõunakeskuse loomapoes. Seal oli mingi peast lihtne pesukaru, kes lihtsalt lösutas oma puu otsas, käpad taeva poole ja silmad pahupidi peas. Aeg-ajalt lakkus oma käpakesi. Suht lebo vend oli, maksis ainult mingi tuhat eurot. Võtaks kassi asemel endale sellise sooja peaga pesukaru äkki? 
  • "Hüvasti, kollane kass" by Mati Unt on väga viis raamat. Mulle küll meeldib. Üllatusin positiivselt. Esiteks sellepärast, et esimese ja teise trimestri kohustuslik kirjandus oli nii 15-20 lehekülge pikk ja teiseks kuna Mati Unt on 70. alguses suutnud kirjutada mingi väga okinormi raamatu, mis ei tundu igav ega kohutavalt aegunud, vähemalt esimeste peatükkide põhjal. Aga võib-olla meeldib mulle lihtsalt Aarne, raamatu peategelane. Who knows. Või siis on raamatu sündmuspaik lähedane ehk siis Tartu. Ma ei tea, aga miskit on selles raamatus väga head.
  • Või siis pole mul lihtsalt muud teha, sest Joosep on endiselt Saksamaal. Ma nägin täna unes, et homme hakkab see Eyjfjöafsfksfksmisiganesökulli (oodake, kohe vaatan järele) Eyjafjallajökull* purskama jälle ja õhtuks on see tolm üle terve Euroopa laiali ja lennuliiklus on kinni ja siis ma aerutasin Saksamaale. Küsimus laiale ringile: how the hell saab Saksamaale aerutada, juhuslikult kui nii peaks tõesti juhtuma?
  • Mati Unt on mu lemmikkirjanik eestlastest at this very moment. Fun facts all the way. 

Ahjaa, veel miskit: 
Paula says:
kirjutasin blogi
Ergo says: 
promod blogi jah :D
Paula says: 
keegi ei käse lugeda, mis sääl ikka, kui sa lugemata jätad :D
Ergo says:
ohoh :P
Ergo says:
niimoodi kohtledki oma lugejaid või...
Ergo says: 
igat lugejat peaks kohtlema austusega :D 
Ergo says: 
nad on justkui sinu klendid
Paula says: 
monsenjöör, kui soovite, võite nautida minu uusimat üllitist minu ajavoos aadressil 
Paula says: 
meeldivaid elamusi mu blogi seltsis!

2 comments:

Eneken said...

no aga sa mõtle kui sellest pisikesest lepatriinust ei oleks muidu saanud suur täpiline killer (ja uus aine uue projectX jaoks ;) mis muidugi ei muuda fakti, et nüüd need killerid vihkavad sind kogu kambaga...

Paula said...

Tõsi... I guess kõiges on lõpuks midagi head ja midagi halba. Eks ma hoidun lepatriinudest suvel :P