Pages

Friday, March 23, 2012

I'm rolling thunder, pouring rain, I'm coming on like a hurricane


Selle blogi peategelane La Dolce Vitast ehk siis vanillijäätis shokolaadilaastude ja vahukoorega. Don't mind mu sõrme, mis on lihtsalt niisama sinine :D Ma ise ka ei tea miks. Weird things are happening... sellest rääkides...

Just saying, et eilne salapärane klikihullus kulmineerus mu blogi ajaloo suurima vaatamiste arvuga ja ma ei tea, kas see on tore või lihtsalt väga-väga creepy. I mean... See peaks siin minu väike vaikne blogi olema, u know...


Käisime Eneliga linnas täna. Üks esimesi asju, mida Eneli küsis, käis just nimelt selle klikijama kohta. Ma ütlesin, et see on ikka veel out of control ja et ma peaks vist blogi kinniseks panema või miskit. Ühesõnaga, läksime Ennnuga La Dolce Vitasse lõunat sööma. Pika valimise peale võtsime mõlemad ühe pasta ja kokad. Ma võtsin suure (loe: hiiglaslik, nagu hiljem selgus) ja Eneli normaalsuuruses Coca-Cola.
Eneli maadlemas oma lõhepastaga :D

Mõne aja pärast avastas Eneli, et samal ajal kui tema oma poole pastaga täis kõhu tõttu hädas on, olen mina peaaegu lõpetamas ja sisistas mulle üle laua, et ma aeglasemalt sööks. Ma siis sõingi, aga lõpetasin siiski enne teda. Algul oli Enelil suur magustoiduisu ja mina ütlesin, et vaevalt me peale seda pastat veel magusat ka jõuaks. Siis aga selgus, et erinevalt pasta käes vaevlevast Enelist oli teisel pool lauda üks preili Paula, kes oli väga huvitatud ühest itaalia jäätisest. 

Preili Täitmatu oma jäätiseunistusega

Ettekandja käis kaks korda küsimas, kas ma olen jäätise osas otsustanud. Kolmandal korral ma küsisin, et kui suured need jäätised siis ikkagi on. Vastus oli, et oleneb jäätisest. Kõige väiksem jäätis olevat šokolaadilaastude ja vahukoorega. Fine by me. Teiselt poolt lauda kõlas: "Ütle mulle kuhu sa paned selle kõik? Nagu Andresega oleks väljas!" Ma ei teadnudki, kas võtta seda kauni komplimendina või suure solvanguna, aga tõsi ta on, et kui me Andrese ja Ergoga Soomes söömas käisime, siis Andres sõi veel meie salatid ja kõik muu söödava ka ära. No igatahes olin ma väga õnnelik oma ''väikese'' jäätise üle, mis mõni minut hiljem mu lauale potsatas. 

Peale seda läksime Abakhani, et Enelile pluusi jaoks nööpe osta ja ma kavatsesin mingeid asju osta, et pärltikand oma pluusile peale teha. Lõpuks ei saanud me kumbagi. Eneli ilutses oma ilusate kingadega niisama leti ääres ja mina tegin kumerpeeglireidikaid. Just because I can!


Meil oli vaja veel shopata ka, nagu plaan ette nägi. Kuna Dolces ja Abakhanis oli üpris palju aega kulunud, siis läksime me otse Taskusse. Somehow tundub mulle, et kogu see kevad on poed liiga värviliseks teinud. Värvid on toredad, aga väikestes kogustes. Hetkel on kõik tibukollast, beebiroosat ja leherohelist täis. Not cool, bros. 

Enelil on ilusad saapad. 

Lõpuks oli aeg kinno minna. Cinamoni juures nägin härra Palmi, kes oma väikese õega samuti "Näljamänge" vaatama oli tulnud. Palm ei tundunud eriti vaimustuses olevat. Pealegi istus ta kolmandas reas. Eneli oli väga armas olnud ja piletid eelmisel õhtul ära broneerinud. Meil olid kõige perfektsemad kohad terves saalis.

Mul on lihtsalt juuksed näos kinni :D

Film ise oli hea. Kõik, mida mina sellest teadsin, oli see distriktide ja näljamängude põhimõtte teema. Raamatuid lugenud ei ole ja lõppu ette ka ei teadnud. Poole filmi peal ma muidugi küsisin Enelilt: "No cmon, see tsikk jääb ellu, jah?" Ühesõnaga, ma ei spoili seda teie jaoks ära. Ma ütlen lihtsalt, et film oli väga hea. Piisavalt creepy ja huvitav, et viitsisid süveneda ja jälgida. Hästi natuke magus ja kurb, aga täpselt nii palju, et Paula jättis üsna külmaks ja ülejäänud rida nuttis. Seal oli minu arvates umbes kolm sellist nutust kohta, kus ma vasakule ja paremale vaatasin ja seejärel omaette kihistasin, sest terve rida lahistas nutta. Seega, kinokülastuse võib edukaks lugeda küll ;)

"Keep Calm And Cuddle Up"

Homse kohta ma ei tea. Ma vist lõppude lõpuks ikkagi ei viitsi sinna Moekesele vedada ennast. Ma pigem magan lõunani ja mängin pool päeva kitarri. Ülejäänud poole ilmselt teen mingeid kooliks vajalikke asju. See vaheaeg läks nõmedalt kiiresti. Mulle ei meeldi nii. Samas... varsti on teisipäev!!


Peakiri: AC/DC - Hell's Bells

2 comments:

Lisete Reineberg said...
This comment has been removed by the author.
Paula said...

ee... bloggeri oma ikka