Pages

Saturday, March 17, 2012

890

Kui enamikes teistes koolides oli viimasel nädalal ärevus veerandihinnete pärast, siis meie saime täielikult katsete pärast muretsemisele pühenduda. Tunnistuste pärast saime ka muretseda, aga seda hoopis allkirjastatud koopiate näol. Nimelt on kõigil katsetel vaja just ühte sellist. Meie läksime selle nõudmisega klassijuhataja juurde aga alles kolmapäeval (üllatavalt vara isegi tegelikul), mille tulemusena saime tunnistused kätte neljapäeval. Reedel hakkasime neist koopiaid nõudma ning sinna peale sekretäri kinnitust otsima. Nii meielik.


Üleüldse möödus viimane nädal kuidagi ärevalt. Kui enne seda olid kõik pigem eksamite ja trimestrihinnete pärast leilis, siis viimasel nädalal avastasid kõik, kui lähedal katsed on. Reedel sooviti viisakalt rõivistus kõigile katsete jaoks edu. Seda tehti kuidagi undercover, üheksandale aa'le omasel viisil. Umbes nagu: "Ma loodan, et te ennast esmaspäeval voodist püsti ajada ei suuda ja kui suudate, siis loodetavasti ei saa te ühegi ülesande töökäsust aru!"

Me oleme väga ühtne klass!

Mul võiks sellest ägedast capist ka pilt olla, aga unfortunately ei ole, niu

Täna hommikul otsustasin siiski kordamisega tegeleda. Ma ei oska kunagi korrata. Mitte millegi jaoks. Ma võin lihtsalt hunnikutes ülesandeid teha erinevate asjade kohta, aga see muutub pikapeale lihtsalt igavaks. Lõpuks tassisin ma oma eelmiste aastate töövihikud ja vihikud keldrist üles. Neid oli nii äge vaadata. Viimse kriipsuni lihvitud tabelid funktsioonide kohta, värviliste NB!'dega reeglid ja kuupäevad äärejoonel.

Igatahes, palju ma korrata siiski ei jõudnud. Jätkan sellega homme. Stay tuned.

No comments: