Pages

Tuesday, March 13, 2012

889

Nagu minu imelised esmaspäevad ikka, algas ka eilne kehalise kasvatusega. Meil olid jälle need kehakultuuri tudengid tundi jälgimas. Ma siiralt loodan, et nad vaikivad meie tundidest väljaspool kooli. Tunniteemaks olid arengutestid. Klotsijooks, joonejooks, süstik - kuidas iganes te seda ka ei nimeta. Ütleme lihtsalt, et seda ei tasu teha tennistega. Ma igatsen oma tosse, mis kusagil küsitavas Skandinaavia riigis viibivad.


Kusjuures pidime täna ajaloos arutluse kirjutama. Teemaks oli "Kas Soome on Skandinaavia riik?" Loomulikult ei ole. I mean.. Soome EI asu Skandinaavia poolsaarel. Soome keel ei kuulu põhjagermaani keelte hulka. Aga guess what, minu arvamus oli hoopis, et Soome päris kindlasti ON Skandinaavia riik. Just because mulle meeldis nii rohkem. Sest teoreetiliselt võttes on üks Soome riigikeeli ju rootsi keel, mis on omakorda põhjagermaani keel ehk skandinaavia keel. Ja kui nüüd aus olla, siis Eestit nimetatakse vahel hoopis Lõuna-Skandinaavia riigiks, seega keegi ei saa öelda, et Soome koos oma armsate pelastusliivide ja hyvääde huomentadega pole Skandinaavia riik :P

Kui eilse juurde tagasi pöörduda, võib kehalise tunni kokku võtta positiivselt ja öelda, et ma paindusin 26,4 sentimeetrit. Enne kui ma jälle mingeid toredaid kommentaare saan, siis see on ainus asi, mida ma kehalises hästi oskan, niiet lihtsalt olge kuss selle koha pealt. Dankeschön! 

Eesti keeles rääkisime eksamist (me oleme väga lollid). Matemaatikas oli endiselt koosinus - parim teema, mille ajal Skandinaavia riigis viibida ja seda omal käel järele õppida (not). Keemias oli meie rühm vist ainus, kelle suure armastuse ja hoolivuse tulemuseks olid kaks vasksulfaadist kristalli, imeilusad sametsinised ja üksteisega kaunilt kõrvuti. Okei, tegelikult mingid kaks jullat seal tõesti olid. Maris ütles nende kohta miskit lüürilist. Muid tunde vist ei toimunudki, sest me läksime Poska avatud uste päevale. Oli-oli meeldiv. Mul oli kohe eriti meeldiv, uksest kaugemale ei jõudnud.

Aga mul oli niisama tore. Ilmselt toredam, kui kõigil teistel kokku. Ja õhtul oli selle veerandi viimane kitarritund. Lõpetasime varem ära, pidupäev ikkagi ju! 

Täna jäime kollektiivselt füüsikatundi hiljaks. Vabandus oleks pidanud kõlama umbes: "Palun vabandust, lugupeetud õpetaja, et mu koolil pole piisavalt raha, et koolikella jäädavalt ära parandada!" Viimasel ajal on see kusjuures üle ootuste hästi käinud, lihtsalt täna hommikul juhtus nii. Mis seal siis ikka. Välliku tunnis lugesin füüsika taskuteatmikku. See oli umbes nagu lugeda uudistesaate ajal sama päeva lehte, lihtsalt leht on kolm korda informatiivsem.

Matemaatikas jõudsime tangensini, bioloogias hakkas mul hullult paha ja see kestis edukalt päeva lõpuni. Arst käskis rohkem süüa. Ma peaks vist videopäeviku tegema sellest, kui palju ma söön. Masendav. Koolil on igatahes väga hea plaan - selline lõuna, mis kõhtu ei täida = palju income'i puhvetile. Ühesõnaga, keemia tunniks oli mul sellest ühest pannkoogist, viiest porgandist ja kahest viineripirukast kõht nii tühi, et ma laulsin Enelile mingit kamehameha-koju-sööma laulu ja ajasin teda niisama oma viimaste energiavarude arvelt närvi :D

Muusikakool oli kind of tavaline, tegime eksamiülesandeid. Ja nüüd kavatsen magama ronida, sest ma põen katsete pärast ja mul on ikka veel halb olla, mul on mingi kahtlane palavik ja homme on conditionalide peale inglise keeles kontrolltöö. Kõlab iseenesest nagu hea võimalus Härma katseteks harjutada. Anyhow. Ma olen elus. Lihtsalt mitte eriti bubblyjoy. Ma tõesti põen katsete pärast...

2 comments:

Mari-Liis said...

sa näed sellel esimesel pildil ikka megahea välja!

Paula said...

ma tänan :)