Pages

Wednesday, February 8, 2012

meow.

Kool on väga chill, kui ainult mingi pool klassi kohal on. Selline mõnus väike vaikne seltskond, ennnuga saab istuda igal pool ja matas saab jalad üles panna ja värki :D Igatahes, eilne esimene tund oli keka, kus ma viskasin vabakaid ja Fred naeris mu üle, niuks niuks :D Teine tund, päeva tipphetk, ajalooõpetaja oli nii armas ja aitas mul balli jaoks ehteid valida. Ja ta ei ole selline vanem daam, vaid hoopis noorem mees, seega thumbs up talle! Eesti keeles tegime Marisega eelmise aasta olümpiaadiülesandeid. Kõik tundus üsna tavaline, välja arvatud näiteks selline sõna nagu (täida lüngad konsonantühendi(te)ga:

Ko___o___u___id*
(keda päriselt huvitab, siis minu versioon on postituse lõpus)

Imelikuks läks asi siis, kui kästi kirjutada sõnu, mille lõpus on kk. Lihtsõnu! Ja uskuge või mitte, aga 60 sõna eest (maksimum) sai viis punkti. Sound like easy money, eh? Aga noh, kui sa sinna iga erineva kaashäälikuga ja kõikvõimalike täishäälikutega oled kirjutan takk, tekk, tikk, tokk, tukk, täkk, tükk, makk, mekk, mokk jne... ja siis lisanud veel näiteks vrakk, amokk, atakk ja muud sellised ja täis tuleb ainult viiskümmend kastikest, siis see ajab totaalselt närvi!
Hull excitement mütsi üle obv 

Matemaatikas tegime mingeid pindalaülesandeid enam-vähem ja ma mängisin UnBlockMeFree'd. Õpetaja üritas koguaeg kontrollida, kas ma päriselt kaasa ka kuulan, aga guess what, kuulasin küll. No muidugi, selle teema juures on, mida kuulata :D Keemias tegime töölehte, mul hakkas varsti igav ja siis ma õpetasin Ennnut, seletades talle kõike nagu pisikesele lapsele. Olümpiaadil jäin kuhugi väga taha, aga arvestades, et ma kirjutasin sinna lehele täiesti huupi mustandilehelt mõned sodimised, et paber veidi arvestatavam välja näeks, siis see, et ma viimane polnud, on minu jaoks suhteliselt mindblowing. Ma kirjutasin sinna a'la, et glükoosis on süsiniku o.-a. +2, sest ma olen awesome!


Saksa keeles me vist ei teinudki midagi väga erilist. Ma vähemalt ei mäleta... Peale kooli igatahes tõmbasin oma roosad suusapüksid jalga ja sammusin läbi jääkülma ilma kodu poole. Siis passisin seal veidi ja seejärel sain Joosepiga kokku natukeseks ja siis ta saatis mu kitarritundi. Kitarritunnis õppisin Mihkel Raua Sõidulaulu ära, mis on quite positiivne.

Õhtul ei toimunud midagi väga.. Hommikul oli mul somehow aega väga palju üle, jõudsin oma asjad ilusti korda. Füüsikas võeti töövihikud ära ja rääkisime millestki... Agregaatolekutest, tuleb mul meelde. Ma joonistasin käsi. Matemaatikas oli tavaline, nagu ikka. Bioloogias oli kontrolltöö, mis ilmselt ei läinud väga hästi, aga mitte ka kõige hullemini. Ühiskonnas ma lihtsalt ei saa viimased (kui palju meil neid tunde olnud on?) tundi aru mitte millestki. Inglise keeles rääkisime kooliprobleemidest - liiga külmad klassid ja liiga palju kontrolltöid. Geograafiaklassis oli nii mõnusalt soe! Rääkisime majandusest, me gusta. Ja keemias oli kontrolltöö, soojas klassis, mis läks hästi. Ja ma sain veel mingi veerand tundi varem koju ka, see tähendab, et ma jõudsin solfedžo kodutöö ära õppida ja sain solfis laulmise eest kaheksa (minu puhul väga hea :D) ja muusikaloos rääkisime sümfooniatest.

Koju jõudes tabas mind must masendus, sest ma olin kõne kirjutamise viimasele hetkele jätnud ja mul polnud isegi mitte ideed! Niisiis hakkasin ideid otsima, mille peale läks tükk aega ja umbes kella üheteistkümneks oli mul valmis korralik kõne, mis vajas ainult pähe õppimist.Ja siis oli mul veel vaja õppida sada asja, magama jõudsin pool kaks :)

HOMME ON BALL!!!!!!!
Excitement level over 9000


:) *kontrollnumbrid

4 comments:

Mannu said...

Kontrollpunktid* :D

Paula said...

tegelt? :D damn :D no see oli minu variant.. kuidas need punktid olid üldse?

Anonymous said...

Hästi joonistad :d.
Küsiks nüüd mida sa teha ei oska ? :D

Paula said...

aitäh :D
vilistada :D