Pages

Thursday, February 23, 2012

Me Snowboardsta

Eile oli mingi veider päev. Kõik algas sellest, et ma ei teadnud teisipäevasest muusikaloo kontrolltööst mitte midagi ja mul läks see üsna aia taha, millest tulenevalt pidin minema kolmapäeval seda järele vastama. Kolmapäev ehk siis eile, kujunes aga omakorda mingiks väga keerulise ülesehitusega koolipäevaks.

First of all - mul oli hääl ära ja ma pidin hümni hindele vastama (SAIN NELJA). Siis kunagi millalgi oli matemaatikas Pythagorase teoreemi peale tunnikontroll (easy money). Inglise keeles sain teada, et mul pole võimalik enam töid järele vastata, sest ma lähen Paltamosse. Ma läksin alguses nii kettasse selle pärast, sest suhteliselt paljud asjad jäävad Paltamo pärast tegemata ja nüüd veel hinded ka parandamata. Kui ma kuulsin, et Andres ei tule Paltamosse, mõtlesi hetkeks, et meh, hüppaks ise ka alt ära. Aga siiski, ma ei tea, kogemuse saab sealt kindlasti. Saksa kõnekeeles sain teada, et meil tuleb läbi lugeda 100-leheküljeline "Bitterschokolade" ja teha loominguline lugemismapp selle kohta. Challenge accepted! 
Oskar ärandas kaamera matas 

Peale seda oli eesti keel, kus ma pidin kõne esitama. Vahetunnis esitasin Mariale oma kõnet, seega see venis väga palju, kuna ta trollis iga lause peale :D Aga kuidagi ma ta ära vastasin ja Oskar ütles, et not bad. Õpetaja ei öelnudki midagi. Talle meeldis Eneli kõne, mis muide oligi väga hea! Ma tean, kuidas Ennu sellega vaeva nägi!! 
Mina niisama sleepyhead

Teises eesti keeles ütles õpetaja, et ma olen nagu tema. Või midagi sinna poole. Ta ütles, et ma tegelen tunnis tunniteemaga (eBuddy ning Joosep obviously) ja et ma teen natuke rohkem kui vaja (tean, mis ajendas Tuglast kirjutama "Popit ja Huhuud"). No jah. Eneli ütles mulle peale tundi: "Pällu, sa oled mu iidol!" Ma ütlesin hästi kõva häälega: "AWW!" ja siis Eneli lisas: "Ma küll ei tea, mida iidol tähendab, aga jah!" :D:D Ma olin meelitatud. EDIT: No sorry, et ma kirjutasin siia, kuidas mõned inimesed ütlevad mulle ilusaid asju selle asemel, et anonüümseid badass kommentaare kirjutada. 

Mingil hetkel tuli inglise keele õpetaja meie juurde ja ütles, et peale tunde on võimalik järele vastata veel. Ma olin nagu kõige õnnelikum inimene maa peal, samal ajal mitte mõeldes, et järelvastamise võin ma veel mingi kolme ka saada ju! Igatahes jooksin kodust läbi ja läksin vastasin oma asjad ära. Sain viied, olin väga õnnelik (SEST MUL LÄKS ONE TIME IN MY LIFE KUULAMINE HÄSTI, MA EI ÜLISTA SIIN ENNAST, BAAH) ja siis tuli Joosep mulle vastu ja liikusime slow motionis muusikakooli, kus ma Marise muusikaloos istusin ja kontrolltööd kirjutasin. See läks ka hästi.
Vasakult: Soome sepp, vanaeit ja Kalevipoeg

Siis õhtul tegin saksa keelt korralikult, sest mul vaja veel kuidagi oma hinnet parandada. Tänane ajalugu jäi põhimõtteliselt ära, sest õpetaja oli haige ja asendustund polnud pooltki nii äge, kui meie tavalised ajalootunnid. Mulle meeldib meie ajalooõpetaja, ta teeb kirjalikke töid, kus sa pead oma arvamust avaldama ja seda põhjendama. Kui ma mingites töödes üldse tugev olen, siis just sellised, kus sa saad rahulikult pikalt ja laialt seletada ja põhjendada. Seda juhul, kui ma teemat valdan. Ühiskonnas ma ei oska seda teha näiteks. 
Miss Elis oli niisama ilus ja kavala näoga

Pythagorase töö sain viie - ma ju ütlesin, et easy money (JUST BECAUSE MULLE MEELDIB MATEMAATIKA, DUUH). Õppisime kraade ja minuteid. Issi vahetas mu kalkulaatoril patarei ära, seega ma olin jälle happy kido with le kalkulaator :P Üldiselt lugesin matas 9gagi, sest see teema on nii... Basic. (JAH, SEST KAS TE VIITSIKS ARVUTADA KRAADE KOGU TUNNI? I MEAN, I'M NOT EVEN SAYING, ET "MA OLEN LIIGA TARK, ET SEDA TEHA, VAID ET IGAÜKS SAAKS SELLEGA HAKKAMA)
Ennu tegi suht Läti hümni ajal patsi mulle :P

Tundide järjekorda ei tea, aga seal kusagil oli eesti keel, kus saime kõnede hinded teada. Me saime Eneliga viied ja tegime ühest klassi otsast teise põhimõtteliselt air-bro-fisti :D (SEST EESTI KEELES KÕNE EEST VIITE SAADA ON PRETTY RASKE) Ja natuke rääkisime konsonantühenditest ka. Siis oli saksa keel, kus ma üritasin viie saamiseks moodustada karnevali kohta võimalikult arukaid lauseid.

Sellel ilusal preilil oli eile sünnipäev :) Palju õnne, Elis! :)

Ja siis oli bioloogia, kus oli mingi äkktunnikas loote arengu või millegi taolise peale. Ainus, mida ma kindlalt tean, et mina EI lugenud kodus selle kohta midagi. Ainus asi, mille ma läbi lugesin oli bioloogiline ja kliiniline surm, sest see tundus kuidagi asjalik. Imelisel kombel sain ma selle tunnikontrolli hiljemal vaatlusel viie, mis on väga positiivne. (SEDA TAVALISELT EI JUHTU)
Elise ja Andrese reversed sõbukas (mu Photoshopi skill)

Peale seda oli meil aulas mingi kontserdi moodi asi, kus Eneli mulle patsi punus ja hiljem ma lihtsalt magasin Eneli õla peal. Kui see lõppes, mõtlesin, et hüppan võimlast läbi, et ehk saan oma hüpitsa järele vastata. Võimlas olid mingid laskevõistlused vms. Olin valmis ära minema, kui äkitselt lükkas kehalise õpetaja mu kuhugi võimla nurka sõjaväelaste ette ja pani hüpitsat hindele hüppama. Proovisin paar minutit ja olin nii närvis, et leppisin juba mingi kolmega. Aga siis kui ma hüppama hakkasin, oli mingi le magic kusagil ja ma lihtsalt hüppasin hopshops ja sassi ei läinud eriti. Ma ei tea, kust see tuli. (JOU, MUL ON KEHALINE ENAMASTI KOLMESEISUS, ÄKKI TE CHEERIKS SELLE ÜLE?) 

Igatahes on mul nüüd straight A's trimester, kui hästi läheb :P (TAVALISELT SEDA EI JUHTU. JUST SAYIN)

Tegime Kalevipojale patsi, aga talle ei meeldinud :(

Peale kooli sain Joosepiga kokku ja läksime Suudlevatesse Tudengitesse sööma. Selle koha teine korrus on nii super, mulle meeldib. Väga lebod diivanid, free wifi ja ilusad menüüd on ka :) Igatahes, me sõima pastat ja mingi hetk otsustasime VYou küsimustele vastata. Vastasime mingi a'la tund aega neid ja lõpuks avastasime, et need ei lähe käima ja lõpuks kustusid need üleüldse ära. Mul on nii kahju sellest, sest te oleks pidanud kuulma, mis cutestuffi Joosep rääkis seal. Ta lubas, et kui ma Soomest tagasi olen, teeme ühe korraliku vastamise uuesti. Joosep oli nõus minuga selle asemel vlogima, aga ma ütlesin, et me jõuame seda ka millalgi teine kord teha. 


Seega jah, PALUN, teil on nädal aega aega, et postitada mu VYou postkasti uusi ja huvitavaid küsimusi. Võivad ka vanad olla, mis ära kustusid. Üks asi, mida ma ei soovitaks küsida, on meie kohtumise kohta, sest seda oli mitu korda ja üks neist on mul veel postkastis olemas. Agajah, palun olge nii armsad ja küsige uuesti, sest te tegelikult ka peaks nägema, kui sweet'id need vastused on :D


Ja te võite põhimõtteliselt kõike küsida. Mulle meeldisid need, mis seal olid :) Aitäh ja hullult sorry, et nii läks :(

Anyhow, peale Suudlevaid Tudengeid oli lihtsalt liiga awesome inside aeg, et sellest blogi annaks kirjutada. Joosep ütles, et ma paneks blogi pealkirjaks "My Boyfriend Is Retarded", aga ma panin hoopis selle, sest ta tegi botaanikaaias jää peal mingit epic lumelaua värki :D Ja pay attention, blogilugejad!

Joosep tõstis (jah, võttis sülle ja TÕSTIS) mu täna üle tee minnes või ükskõik millisel muul juhul mu veelompidest lihtsalt üle. See kõik algas Kivi peatuse juures, kus ta lihtsalt võttis mu sülle ja kandis üle ülekäiguraja. Inimesed lihtsalt naersid :D So yeah, kui keegi tahab väita, et ta pole täiesti segane ja täiesti awesome, siis nice try :D

Sorry, et nii pikk blogi :)


6 comments:

Anonymous said...

mingi väga vajadus rääkida, kui hea õpilane ja viieline sa oled? su blogi on hea, aga vot see ajas küll närvi. saame kõik aru, et sa oled the best kid in the world.

Anonymous said...

Ma mõtlen ka, et Su blogi on nauditav lugeda, aga see pidev enda kiitmine, a la, et ei lugenud, sain viie, pole harjutanud, sain viie, olen iidol, olen tulnukas jne, on üle võlli. Ära pane pahaks, aus arvamus lugejalt tuleb ehk ka kasuks:)))

josssa said...

I´m not always jelaous, but when I am then ^^^ happens.

Paula said...

See oli lihtsalt eilse ja üleeilse päeva detailne kirjeldus, mille saaks kokku võtta sõnadega: GREAT SUCCESS!! Ja kaks ANONÜÜMSET (ha) ei teinud seda iseenesest halvemaks.

I aint the best kid in the world. I might as well be the worst. I mean, see on minu blogi ja ma usually kirjutan siia oma päevast, eksole. Võib-olla olete tähele pannud. Ja vahel läheb mul natukene paremini ja siis ma olen nagu GREAT SUCCESS, et ma millegagi hakkama sain ja siis ma kirjutan sellest enda blogisse (sest ma kirjutan seda põhimõtteliselt enda jaoks, et näiteks kui ma 20 aasta pärast väga NO SUCCESS olen, siis ma loen seda ja siis ma olen nagu I wanna be GREAT SUCCESS like I was earlier).

So yeah. Ma tean, et tegelikult pole vahet mida ma ütlen. Kõik kes saavad aru, on juba varem aru saanud (nagu juuresolevalt pildilt näha ;))

Niisiis ma lihtsalt arvan, et asi pole about jealousy, vaid lihtsalt selles, et you are missing the point. Sorry about that.

Paula said...

Aga aitäh, mulle täiega meeldib kommentaare saada, so that's great :)

Elis said...

Aitäh, Paula :)!